W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" nie brakowało emocji. Na podstawie listów uczestnicy wybrali po trzy osoby, które przyjechały do nich na gospodarstwa. Widzów szczególnie zaintrygowała 23-letnia Klaudia, która przed kamerami wyznała, że jest w ciąży. Co ciekawe, początkowo nie zdradziła tego innym kandydatkom, ponieważ bała się oceny i negatywnych komentarzy z ich strony. Tym razem emocji było jeszcze więcej.
Tomasz obudził kobiety z samego rana i zaprosił je do pracy ze zwierzętami. Justyna przyznała, że miała problemy z dojeniem, chociaż ostatecznie jej się to udało. Krowa nerwowo zareagowała przy Klaudii, ta się jednak nie wystraszyła, co zaimponowało rolnikowi. Ten podkreślił jednak, że najlepiej z zadaniem poradziła Justyna. Inne uczestniczki były poddenerwowane, że ta dwójka złapała taki dobry kontakt.
Kolejny z Tomaszów zamiast zaprowadzenia dziewczyn do pracy, pokazał im zwierzęta. Cała czwórka doskonale się bawiła i rolnikowi trudno było wybrać uczestniczkę, która mu najbardziej wpadła w oko. Jednocześnie nie był zadowolony, że cały czas to on rozpoczyna rozmowę, a dziewczyny są milczące. Kiedy zabrał je na strzelnicę, była szansa na delikatny dotyk, ale tutaj znów nie mógł się zdecydować, do kogo czuje największe wibracje.
Mateusz dużo rozmawiał z kandydatkami, które bardzo go chwaliły przed kamerami. Zaprosił je do lekkiej pracy, co paniom bardzo się spodobało. Przez pewien czas faworyzował Martynę, której to jednak nie do końca się spodobało.
Nie chciałabym, żeby rozmawiał tylko ze mną, bo nie chcę, żeby dziewczyny się na mnie gniewały - mówiła.
W końcu podziękował Zuzi, którą odesłał do domu. Ta była z tego powodu bardzo zawiedziona. Jednak przyjęła ten werdykt z godnością.
Klaudia wkurzyła się trochę na Walentyna, który przy kolejnych czynnościach bardzo się ociągał. Wolno się przebierał i jadł, czym irytował rolniczkę. Co ciekawe, później zamieniła z nim sporo słów podczas przycinania świerków. Można było odnieść wrażenie, że początkowa niechęć odeszła w zapomnienie.
Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" już za tydzień.
Dom Andrzeja Piasecznego ma nietypowy kolor. Wokalista zamieszkał na świętokrzyskiej wsi
Rozwód był dla niej ciosem. Dziś Bosacka zdradza nam, jak odważyła się zacząć od nowa
Gospodarstwo Andrzeja z Plutycz robi wrażenie. Wiadomo, ile hektarów posiada
Dawid Woliński miał 19 lat, kiedy urodziła mu się córka. Tak dziś mówi o jej wychowaniu
Karpiel-Bułecka odpowiada Miszczakowi. Poszło o słowa na temat Krupińskiej
Michał Kempa żegna się z widzami "Szkła kontaktowego". "Chciałem to zrobić na antenie"
Szokujące wyznanie Leszka Lichoty. "Zmieniłem pas i się ocknąłem na innym"
Pogrzeb Edwarda Linde-Lubaszenki. Na ceremonii pojawił się tłum żałobników
Poruszające słowa Doroty z "Rolnika". "Nie miałam siły wstać z łóżka"