"Nasz nowy dom". Wiesław odsłania kulisy programu. "To jest dla mnie szok"

Wiesław Nowobilski weźmie udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kierownik ekipy budowlanej nie przerywa jednak pracy na planie programu "Nasz nowy dom" ani na chwilę. W rozmowie z Wirtualną Polską opowiedział o kulisach remontowego show.

Wiesław Nowobilski dał się poznać jako sympatyczny kierownik ekipy budowlanej z programu "Nasz nowy dom". Fachowiec już niebawem wystąpi także w kolejnym hicie. Pod koniec sierpnia pojawi się na parkiecie 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Niedawno budowlaniec udzielił wywiadu Wirtualnej Polsce. Opowiedział w nim o pracy na planie remontowego show.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zdradza szczegóły programu "Nasz nowy dom"

'Świat według Bundych'. Aktorzy po ponad 25 latach. Zmienili się nie do poznania"Świat według Bundych". Aktorzy po ponad 25 latach. Zmienili się nie do poznania

"Nasz nowy dom". Wiesław o pracy na planie programu. "To jest dla mnie szok"

Wiesław Nowobilski już wkrótce zadebiutuje na parkiecie. Kierownik ekipy budowlanej wystąpi w parze z Janją Lesar. Pomimo ciężkich treningów do "Tańca z gwiazdami", fachowiec nadal pracuje na planie programu "Nasz nowy dom". W rozmowie z Wirtualną Polską budowlaniec zdradził, że każdy kolejny odcinek przynosi nowe wyzwania.

Do każdego odcinka podchodzimy indywidualnie, przynajmniej ja, bo wiem, że tam jest inna historia, inna rodzina, inny dom. Ja nie wiem, z czym mam się zmierzyć - powiedział.

Nowobilski dodał, że jego ulubionym momentem programu jest chwila, kiedy rodziny oglądają swoje nowe domy.

Jak widzę później radość tych ludzi, to serce rośnie, ciary przechodzą i jest naprawdę super - wyznał.

Kierownik ekipy budowlanej został także zapytany o to, które pomieszczenie sprawia najwięcej trudności w czasie remontu. Fachowiec bez chwili wahania przyznał, że najtrudniej wykończyć łazienkę, zwłaszcza kiedy musi ona zostać stworzona od podstaw.

Przede wszystkim zadziwia mnie to, że jest XXI wiek, a ludzie nie mają łazienek w domach. Niektórzy nie mają wody bieżącej, to jest dla mnie szok. Robiąc łazienkę w domu, w którym jej nie ma, musimy zrobić wszystko od podstaw. Tu jest najwięcej pracy[...] To jest najtrudniejsze - zdradził.

Ilona Łepkowska; Antoni KrólikowskiŁepkowska bezlitośnie o polskich aktorach. Dostało się Królikowskiemu i Fabijańskiemu

Myślicie, że Wiesław Nowobilski ma szansę odnieść sukces w "Tańcu z Gwiazdami"?

Więcej o: