Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w bikini. Schudła 10 kg. Opowiedziała o diecie

Julia Gołębiowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Przy okazji opowiedziała, jak obecnie wygląda jej sposób żywienia i co pomogło jej zrzucić dodatkowe kilogramy.

Julia Gołębiowska wystąpiła w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", gdzie została połączona przez ekspertów z Tomaszem. Jemu nie pasował wygląd żony, o czym powiedział jej wprost. Zasugerował nawet, żeby schudła, czym podpadł widzom. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i rozstali się jeszcze przed oficjalnym podjęciem decyzji. Po zakończeniu nagrań w życiu Julii zaszły spore zmiany. Uczestniczka randkowego show spotkała wymarzonego partnera, a także wyprowadziła się z Polski i zamieszkała w Wielkiej Brytanii. To jednak nie koniec. Gołębiowska zadbała także o wygląd.  

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Jej twarz wygląda dziś zupełnie inaczej

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia Gołębiowska znacznie schudła 

Efektami metamorfozy Julia Gołębiowska pochwaliła się w opublikowanym na Instagramie poście. Uczestniczka szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrzuciła do sieci zdjęcie z plaży, na którym zaprezentowała, jak obecnie wygląda. 

Sobotni plażing wjechał! Słońce i woda zawsze ze mnie wysysają energię, czuję się jakbym przebiegła maraton, ale dziś wymoczyliśmy się porządnie w chłodnej wodzie, o tym marzyliśmy cały tydzień - czytamy w opisie do zdjęcia.

Julia GołębiowskaJulia Gołębiowska Instagram/@golebiowska.julka

W sekcji komentarzy posypały się komplementy. Internauci byli zachwyceni sylwetką Julii. 

Cudowna metamorfoza.
Pięknie wyglądasz. Opowiesz coś więcej o tym, jak schudłaś? 
Kochana daj przepis na taką figurę.

Pytania o dietę Julia otrzymała również w wiadomościach prywatnych. W opublikowanej na Instagramie relacji Gołębiowska postanowiła zaspokoić ciekawość internautów i zdradziła, co pomogło jej zrzucić dodatkowe kilogramy. 

W moim przypadku sprawdziła się dieta ketogeniczna (...). Serio nawet nie czuję, że jestem na diecie! Wiadomo chipsy i batony muszą odejść w odstawkę, tego dieta nie przewiduje. No i makaron wszelkie pierogi, kluski, krokiety, naleśniki - kto tego nie lubi. Ale jem w zasadzie to, co eliminując węgle i sama jestem pod wrażeniem działania - wyjaśniła Julia.

Przy okazji zdradziła, że łącznie schudła 10 kilo, ale jeszcze nie zamierza się poddawać i dąży do wyznaczonego celu: 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia Gołębiowska znacznie schudła'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia Gołębiowska znacznie schudła Fot. Instagram/ golebiowska.julka

Trudno nie zgodzić się ze słowami internautów. Gołębiowska wygląda świetnie i rzeczywiście bardzo zmieniła się od czasu udziału w programie.

Aleksandra Żebrowska Żebrowska ponad dwa tygodnie po porodzie pokazuje brzuch. Fani zachwyceni

Więcej o: