"Rolnik szuka żony". Paweł już myśli o kolejnym dziecku? Reakcja Marty rozwaliła system

Marta Paszkin, żona Pawła Bodziannego z programu "Rolnik szuka żony", dopiero co urodziła syna Adasia. Jeden z tygodników donosi, że rolnik już planuje powiększyć rodzinę. Reakcja żony? Rozbawiła nas do łez.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostali rodzicami. Syn pary przyszedł na świat 18 czerwca 2022 roku, o czym z dumą poinformowali na Instagramie. Programowa rodzina nieustannie się powiększa i trudno już zliczyć wszystkie maluchy z "rolnikowych" związków. 

Marta dochodzi do siebie po porodzie i właśnie podzieliła się z obserwatorami zdjęciem popularnego tygodnika opisującego życie gwiazd, z którego okładki wyczytała, jakie są plany męża na najbliższą przyszłość. Reakcja Marty? Swoim komentarzem rozwaliła system!

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała, jak zmieniło się jej ciało półtora tygodnia po porodzie

"Rolnik szuka żony". Paweł już chce powiększyć rodzinę

Paweł Bodzianny ledwo co został ojcem, a już zdążył się załapać na swój pierwszy dzień taty, który oczywiście z dumą świętował. Z tej okazji farmer podzielił się nawet z obserwatorami kilkoma przemyśleniami na temat nowej roli. Widać, że świetnie się w niej odnalazł i jest naprawdę szczęśliwy. 

Kilka dni temu dołączyłem do grona dumnych rodziców. To wspaniałe uczucie. Czuję ogrom odpowiedzialności, ale też mnóstwo radości, szczęścia i spełnienia. Mam też wrażenie, że w moim życiu wszystko się zmieniło. Coś, co kiedyś wydawało mi się ważne, nagle przestało się liczyć, a liczy się przede wszystkim dobro dziecka - napisał na Instagramie.

Rola taty tak bardzo spodobała się Pawłowi, że snuje już plany na najbliższą przyszłość. Nawet jeśli nie miał okazji podzielić się tymi przemyśleniami z żoną, to bez obaw - został wyręczony przez jeden z tygodników. Zaskoczona Marta pokazała na InstaStories okładkę "Twojego imperium" ze zdjęciem roześmianego Pawła i sugestywnym podpisem "Mam syna! Szczęśliwy... i już marzy o powiększeniu rodziny". Marta potraktowała tę sytuację z odpowiednią dozą humoru i krótko skomentowała plany męża. 

Paweł, miejże litość, daj trochę odsapnąć! - napisała, udostępniając zdjęcie magazynu.

Z takim dystansem w tym związku na pewno nie będzie nudno. 

'Rolnik szuka żony'. Marta dopiero urodziła, a Paweł już chce powiększać rodzinę. 'Miejże litość''Rolnik szuka żony'. Marta dopiero urodziła, a Paweł już chce powiększać rodzinę. 'Miejże litość' fot. instagram.com

 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz Bardowscy korzystają z wakacji. Zamienili egzotykę na własny ogródek

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA