"Mask Singer". Pojawiła się zapowiedź nowego występu Deszczu. Widzowie są pewni, kto to. "Wygraj"

Gwiazda ukrywająca się pod przebraniem Deszczu zachwyciła widzów i jurorów swoimi zdolnościami wokalnymi. Kto ukrywa się w tym kostiumie? Fani muzycznego show zdają się nie mieć wątpliwości.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Polska edycja "Mask Singer" nabiera rozpędu. Widzowie poznali już tożsamość pięciu gwiazd skrywających się za przebraniami. Z programu odeszli Mateusz Banasiuk (Tort), Stefano Terrazzino (Ośmiornica), Grzegorz Skawiński (Potwór), Daria Ładocha (Wiedźma) oraz Dorota Gardias (Róża). Gdy jedni żegnają się z show, inni wyrastają na faworytów. Jednym z nich jest uczestniczka ukrywająca się pod przebraniem Deszczu. Zdaniem internautów to właśnie ona powinna zdobyć statuetkę Złotej Maski.

Julia Kamińska i Margot RobbieMargot Robbie robiła tatuaże. Te gwiazdy dałyby radę w innych branżach

Zobacz wideo "Mask Singer" - kim jest Bocian? Mamy trop!

"Mask Singer". Widzowie mają niemal stuprocentową pewność, kto jest Deszczem

Na instagramowym profilu programu pojawiła się krótka zapowiedź występu z udziałem Deszczu. W najnowszym odcinku "Mask Singer" uczestniczka skrywająca się pod tym przebraniem wykona utwór z repertuaru Rihanny.

Wow! Występy Deszczu zachwycają, a ten nie będzie wyjątkiem! - zapewnili twórcy muzycznego show.

W komentarzach pod nagraniem widzowie nie mogą wyjść z zachwytu nad talentem skrywającaj się pod kostiumem gwiazdy i są pewni, kim jest uczestniczka. Co więcej, zdaniem wielu osób, to właśnie ona zasługuje na zwycięstwo.

Natasza Urbańska jak nic. Oby została do ostatniego odcinka.
Natasza, wygraj.
Byłam pewna, że ona i Róża będą razem w finale i będzie rywalizacja między nimi, bo według mnie są najlepsze! Róża odpadła, ale kibicuje Deszczowi w wygraniu "Mask Singer" - napisali internauci.
 

W szóstym odcinku "Mask Singer", który zostanie wyemitowany 9 kwietnia gościem specjalnym będzie Hubert Urbański. Już niebawem przekonamy się jaką obierze strategię w odgadywaniu kto kryje się w kostiumach i jak poradzi sobie w roli detektywa. 

'Mask Singer', jurorzy"Mask Singer". Do jury dołączy nowy detektyw. Znamy go ze słynnego teleturnieju

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: