• Link został skopiowany

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek chcą mieć więcej dzieci. Wybrali już imiona

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek dopiero co powitali na świecie pierwsze dziecko, a już mają w planach powiększenie rodziny. Są nawet wybrane imiona dla przyszłych potomków.
Agnieszka i Wojtek ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'
YouTube

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Agnieszka i Wojtek to jedna z par, która po wzięciu udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na kontynuowanie małżeństwa. Uczestnicy czwartej edycji show wciąż budzą zainteresowanie widzów i pozostają aktywni na Instagramie, ale prowadzą też vlogi na YouTube. Wojtek Janik zorganizował w ostatnim czasie Q&A, podczas którego odpowiedział na pytania internautów. Zdradził, jak czuje się w roli ojca oraz czy planuje mieć więcej dzieci.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek planują powiększenie rodziny

Wojtek wyznał, że chciałby mieć dwójkę dzieci, a jego żona Agnieszka - trójkę. Skwitował jednak, że te plany zweryfikuje samo życie. 

Ja dwoje, Aga troje - a tak naprawdę, to życie pokaże - powiedział Wojtek.

Jedna z internautek zapytała, jak odnajduje się w roli ojca. Uczestnik "Ślubu" przyznał, że jest szczęśliwy. 

Czuję się w tej roli bardzo dobrze. Wręcz nie wyobrażam sobie, żeby mogło być teraz inaczej. (...) Bardzo mi się podoba i mam nadzieje, że sobie w niej dobrze radzę - napisał Wojtek. 

Uczestnik show zdradził także, że noworodek przez pierwszy miesiąc po pojawieniu się na świecie dał rodzicom nieźle popalić. Z dnia na dzień staje się jednak coraz grzeczniejszy:

Nie ukrywam, że są różne dni, ale myślałem, że będzie gorzej. Najciężej było przez pierwszy miesiąc. Teraz, z dnia na dzień, jest łatwiej - przyznał uczestnik "Ślubu".

Wojtek ma już nawet wybrane imiona dla przyszłych dzieci. Przyznał, że to on wpadł na imię Antonina. Jeśli ponownie miałby córkę, najbardziej podobają mu się imiona Matylda i Anastazja. Dla chłopca zdecydowałby pomiędzy Franciszkiem, Fabianem i Bruno. Zdradził także, że wraz z Agnieszką mają plany dotyczące własnego domu, jednak "przedłużają się" z różnych przyczyn.

Więcej pytań i odpowiedzi z Q&A Wojtka znajdziecie w naszej galerii. Myślicie, że rodzina pary wkrótce ponownie się powiększy?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: