"Love Island". Wiktor i Magda dłużej już tego nie ukrywają! Ich życie całkowicie się odmieni

Wiktor i Magda tworzą parę niemalże od pierwszego odcinka czwartej edycji "Love Island", gdzie natychmiast wpadli sobie w oko. Po powrocie z Hiszpanii razem zamieszkali. Jak się okazuje, niebawem planują wielką rewolucję w życiu.

Więcej informacji o uczestnikach programu "Love Island. Wyspa miłości" przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Magda i Wiktor dotarli aż do finału "Love Island" i nikogo nie zdziwiło, że zdaniem widzów to oni zostali zwycięzcami czwartej edycji. Chętnie publikują romantyczne zdjęcia w mediach społecznościowych i widać, że są w sobie szaleńczo zakochani. Otwarcie mówią, że mają wobec siebie poważne plany. Tym razem na InstaStory podzielili się planami na przyszłość. Nie ukrywali, że rozglądają się za większym lokum.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Po dawnych uczestniczkach "Warsaw Shore" nie ma śladu. Poprawiały nosy, usta, a nawet pośladki. Kto przeszedł największą metamorfozę?

Zobacz wideo "Love Island". Czy Wiktor znał wcześniej Paulinę? "Szczecin jest mały"

"Love Island". Wiktor i Magda wyjawili wspólne plany na przyszłość

Magda i Wiktor poznali się na planie randkowego show Polsatu, a ich romans przerodził się w poważny związek. Regularnie odpowiadają na pytania od widzów na Instagramie. Wyjawili już, że oboje chcą mieć dzieci, ale uważają, że nie nadszedł jeszcze odpowiedni czas na zakładanie rodziny. Na ten moment opiekują się psem, Furią. 

Ciekawscy internauci zastanawiali się, czy para zamierza przeprowadzić się do większego mieszkania, oczywiście z ogrodem, z uwagi na czworonoga. Zakochani przyznali, że o przeprowadzce rozmyślają od dłuższego czasu, gdyż w obecnym lokum ciągle narzekają na brak miejsca. Podjęli decyzję, że wiosną w końcu zmieniają mieszkanie.

Zdecydowanie! W aktualnym ledwo się mieścimy, a raczej nie mieścimy. Planowana przeprowadzka - wiosną - czytamy.

'Love Island'. Wiktor i Magda wyjawili wspólne plany na przyszłość'Love Island'. Wiktor i Magda wyjawili wspólne plany na przyszłość Fot. Instagram/ w.biernacki

Ewa DrzyzgaPoza anteną Ewa Drzyzga jest zupełnie inna. Prawdę zdradziły koleżanki z TVN

Przy okazji zdradzili, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Mamy nadzieję, że zakochani uwiją sobie wymarzone gniazdko. 

Więcej o: