Po dawnych uczestniczkach "Warsaw Shore" nie ma śladu. Poprawiały nosy, usta, a nawet pośladki. Kto przeszedł największą metamorfozę?

Dzięki programowi "Warsaw Shore" jego uczestnicy zyskali sporą popularność. Niektórzy korzystają z niej do dziś i mogą się pochwalić porą rzeszą fanów. Na instagramowych profilach śledzą ich tysiące osób. A czy poznalibyście niektóre uczestniczki na starych zdjęciach? Sporo się zmieniły od czasu końca show.

Więcej o metamorfozach gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Wielka metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

Ania Ryśnik, czyli Duża Ania

Program "Warsaw Shore" wystartował w 2013 roku. Ania Rysnik, która w programie została nazwana Dużą Anią, była w show od samego początku. Z programem była związana przez pięć edycji. Nie da się ukryć, że w ostatnich latach ingerowała w swój wizerunek i m.in. poprawiła nos, powiększyła usta czy piersi.

Anna RyśnikAnna Ryśnik Instagram/yourcandiceanja/annarysnik

Wiktoria Sypucińska

Wiktoria Sypucińska również już kilka razy zaskakiwała swoimi metamorfozami. I nie mówimy tu o zmianach koloru czy długości włosów. Wiktoria także powiększyła usta i biust. Niedawno też przeszła operację powiększenia pośladków, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Opowiadając na jeden z komentarzy, zdradziła też, że koszt takiego zabiegu nie jest wcale niski. To wydatek rzędu 36-38 tys. złotych.

Wiktoria SypucińskaWiktoria Sypucińska KAPiF, Instagram/victoriasypucinska

Magdalena Pyznar

Magda po zakończeniu przygody z "Warsaw Shore" skupiła się na nauce. Jak dowiadujemy się z jej mediów społecznościowych, jest tancerką, trenerką personalną i dietetyczką. Zapowiada też, że wkrótce autorką bestsellera. Od czasu pożegnania się z show nie tylko zmieniło się jej życie, ale też i wygląd. To, co od razu rzuca się w oczy, to kolor włosów, znacznie większe usta oraz biust. 

Magdalena PyznarMagdalena Pyznar KAPiF, Instagram/magda.pyznar

Klaudia "Czaja" Czajkowska

Wygląda na to, że sport jest niezwykle ważny dla Klaudii, która pracuje nad swoją sylwetką. Jeszcze w programie mówiła, że jest zadowolona ze swojego działa. Nie była jednak zadowolona z biustu. Postanowiła poddać się zabiegowi powiększenia piersi. Jak przyznała kiedyś na InstaStories z małego A zdecydowała się na duże D.

Klaudia 'Czaja' CzajkowskaKlaudia 'Czaja' Czajkowska Instagram/czaja_official

Klaudia Stec

Klaudia odeszła z programu w 2017 roku. Jak później tłumaczyła w rozmowie z portalem Nasze Miasto Warszawa, postanowiła zrezygnować z dalszego udziału, bo się zakochała i nie wyobrażała sobie rozłąki z partnerem. Część osób może ją kojarzyć nie tylko z telewizji. W 2016 roku wzięła udział sesji zdjęciowej dla "CKM", a jako nastolatka, w 2011 roku wzięła udział w konkursie piękności na Miss nastolatek ziemi szczecińskiej, w którym została pierwszą wicemiss.

Klaudia StecKlaudia Stec Insatgram/klaudiaws11

Eliza Trybała

Elizka przeszła jedną z większych metamorfoz. Po programie kilka razy zmieniała fryzury, styl ubierania i ogólnie "ugrzeczniła" swój wizerunek. Dziś nie ma śladu po dawnej Elizce. Przynajmniej z wyglądu, bo jak niedawno oznajmiła, "wraca czasem stara Eliza imprezowiczka".

Eliza TrybałaEliza Trybała KAPiF, Instagram/elizka_trybala

Więcej o: