"M jak miłość". 27 i 28 grudnia serial znika z anteny TVP2. Co z kolejnymi odcinkami?

Wiemy, dlaczego pod koniec roku "M jak miłość" zniknęło z ramówki TVP2. Fani serialu będą musieli poczekać na nowe odcinki do stycznia 2022.

Więcej informacji na temat serialu "M jak miłość" znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

"M jak miłość" od lat cieszy się ogromną popularnością. Widzowie mogą śledzić losy rodu Mostowiaków w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2. Dlaczego zatem 27 i 28 grudnia nie zostały wyemitowane nowe odcinki?  Wiemy, kiedy i gdzie będzie można jej obejrzeć.

Zobacz wideo Impreza na planie "M jak miłość", a potem... zakupy!

"M jak miłość". Znamy datę i godzinę emisji nowych odcinków

Bez obaw, "M jak miłość" nie znika na zawsze z anteny. W przerwie między Bożym Narodzeniem a sylwestrem nie pojawią się nowe odcinki, ponieważ podjęto decyzję o zmianach w emisji serialu i zaprezentowaniu innego repertuaru. Widzowie będą musieli wykazać się cierpliwością i poczekać kilka dni, aby obejrzeć przygody ulubionych bohaterów.

Zamiast nowych odcinków w poniedziałek 27 grudnia został wyemitowany kinowy hit Juliusza Machulskiego "Vabank", a dzień później, czyli we wtorek 28 grudnia pojawi się druga część tego filmu "Vabank 2, czyli riposta".  Z kolei w TVP1 będą w tym czasie emitowane patriotyczne widowiska muzyczne. Zatem serial "M jak miłość" będzie musiał poczekać do następnego tygodnia. Odcinki 1625. i 1626. ukażą się w TVP2 już 3 i 4 stycznia, zaraz po przerwie świąteczno-noworocznej.   

"M jak miłość". Co wydarzy się w odcinku 1625.?

Dla tych widzów, którzy już nie mogą doczekać ulubionego serialu, zdradzamy, że w 1625. odcinku "M jak miłość" rozegrają się dramatyczne sceny z udziałem Kamila, małej Poli i ich kochanej Anity. Mrożącą krew w żyłach scenę zobaczymy już niebawem, czyli w poniedziałek 3 stycznia 2022 roku.   

Więcej o: