"The Voice of Poland". Uczestniczka zdradziła kulisy pracy z Sylwią Grzeszczak. "Dziękuję za telefony po pierwszej w nocy"

Plotkowano, że Sylwia Grzeszczak nie zasiądzie w jurorskim fotelu, w kolejnej edycji "The Voice of Poland", gdyż nie sprawdziła się w tej roli. Na temat współpracy z trenerką wypowiedziała się jej była podopieczna. Wyznała, że Sylwia bardzo poważnie podchodzi do swoich zadań.

Więcej informacji na temat jurorów i uczestników programu "The Voice of Poland" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Debiut Sylwii Grzeszczak w roli trenerki w programie "The Voice of Poland" nie przeszedł bez echa. Widzom talent show wielokrotnie nie spodobał się werdykt wokalistki, a w sieci pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy na temat tego, jak wypada w nowej roli. Podopieczna jurorki, która pożegnała się już z programem wyjawiła, że Sylwia była bardzo zaangażowana w pomoc uczestnikom. Wykazywała wielką troskę i potrafiła zadzwonić w środku nocy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "The Voice of Poland". Sylwia Grzeszczak nie zostanie w programie? Wielu innych trenerów też zniknęło po jednej edycji

Zobacz wideo Justyna Steczkowska płacze w "The Voice of Poland" [fragment]

"The Voice of Poland". Była podopieczna Sylwii Grzeszczak zachwycona współpracą z trenerką

W sieci pojawiła się informacja, że produkcja show nie jest zadowolona ze współpracy z Sylwią Grzeszczak. Mówi się, że to może być pierwsza i ostatnia edycja trenerki. Inne zdanie na ten temat ma była podopieczna Grzeszczak, Julia Stolpe. Wokalistka pożegnała się z programem na etapie półfinałowym. Na Instagramie zamieściła post, w którym podziękowała Sylwii za zaangażowanie i przekazaną wiedzę. 

Ze wpisu możemy się dowiedzieć, że Julia mogła liczyć nie tylko na wsparcie trenerki, ale również i na jej troskę. Dodała, że Grzeszczak zadzwoniła do niej w środku nocy, czym pokazała, jak zależy jej na swoich uczestnikach. 

Kochani , ale mi się trafiła trenerka w "The Voice of Poland". Kocham! Dziękuję za cudowny, zwariowany czas. Za wiarę we mnie, za telefony po pierwszej w nocy z hasłem "możesz mi teraz pośpiewać?". Będzie mi tego brakować. Za to, jakim jest człowiekiem. Artystką. Cieszę się, że mogłam reprezentować drużynę Team Sylwia! - czytamy.
 

Zobacz: Sylwia Grzeszczak wiąże przyszłość z "The Voice of Poland"? Wokalistka odpowiada i odpiera krytykę widzów

Myślicie, że wpis Julii Stolpe, w którym wychwala trenerkę, dotarł również do osób związanych z produkcją i Sylwia wystąpi w kolejnej edycji? 

Więcej o: