"Top Model". Internauci typują, kto wygra. "Przeszła największą przemianę i zasługuje na wygraną". Mało kto sądził, że dotrze do finału

Do finału jubileuszowej edycji programu "Top Model" dotarły trzy uczestniczki - Dominika Wysocka, Julia Sobczyńska oraz Nicole Akonchong. Która z nich ma największe szanse na zwycięstwo? Internauci typują.

Więcej informacji o programie "Top Model" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przez kilkanaście tygodni mogliśmy śledzić emocjonujące i pełne zwrotów akcji zmagania uczestników "Top Model". Podczas programu o losach osób biorących w nim udział decydowało jury, ale to nie oni podejmują ostateczną decyzję. Zwyciężczynię dziesiątej edycji wybiorą widzowie. Okazuje się, że internauci kibicują szczególnie jednej osobie. Czy ich typowania pokryją się z wynikami podczas wielkiego finału?

Zobacz wideo "Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie

"Top Model 10". Internauci wytypowali zwyciężczynię programu

Po raz pierwszy w historii popularnego show, odkąd biorą w nim udział również mężczyźni, do ostatniego etapu dotarły trzy kobiety. Jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński przyznało, że nie miało łatwego wyboru. Do tegorocznej edycji zgłosiło się mnóstwo fantastycznych osób. Ostatecznie o główną nagrodę będą walczyły: Dominika Wysocka, Julia Sobczyńska i Nicole Akonchong.

Na oficjalnym profilu programu widzowie typują i obstawiają, kto będzie triumfował. Bez wątpienia najwięcej komentarzy dotyczy Dominiki. Dziewczyna cieszy się ogromną popularnością wśród internautów.

Dominika rozwinęła się moim zdaniem najbardziej i zasługuje na zwycięstwo.
Dominika zasługuje w stu procentach na zwycięstwo.
Dominika powinna  zdecydowanie wygrać, przeszła największą przemianę i naprawdę zasługuje na wygraną.
Największy progres zrobiła jednak Dominika. Ostatnie sesje - sztos. I to ona może być czarnym koniem tej edycji - czytamy w komentarzach.

Oczywiście pozostałe uczestniczki również cieszą się sporym zainteresowaniem.

Nicole ma zjawiskową urodę, jest stworzona do modelingu. Moim zdaniem powinna wygrać! Trzymam kciuki.
Wszystkie dziewczyny już wygrały, ale moim zdaniem Julia najbardziej się rozwinęła w tym programie.

Wielki finał zostanie wyemitowany w środę, 24 listopada, o godzinie 21:30 na antenie TVN. Zwyciężczyni podpisze kontrakt z marką Max Factor oraz agencją modelek NEXT. Oprócz tego weźmie udział w sesji okładkowej dla magazynu "Glamour" oraz otrzyma nagrodę pieniężną.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.