"Milionerzy". Rados豉w ju na pocz徠ku spotka trudno軼i. Z pytaniem o portrety pom鏬 przyjaciel. B造skawicznie odpowiedzia

Podobnie jak i we wcze郾iejszych odcinkach, tak i tym razem w "Milionerach" nie zabrak這 emocji. W 481. odcinku pad這 pytanie o t這 renesansowych portret闚. By這 warte 2 tysi帷e z這tych, a uczestnik skorzysta przy nim z ko豉 ratunkowego.

Więcej o programach rozrywkowych przeczytacie na gazeta.pl.

W środę 13 października wyemitowano 481. odcinek programu "Milionerzy", którego gospodarzem od lat jest Hubert Urbański. Tym razem żaden z uczestników nie kontynuował walki z poprzedniego odcinka. Gra rozpoczęła się w nim na nowo. Na fotelu, naprzeciwko gospodarza teleturnieju, zasiadł m.in. Radosław Budziszewski z Wrocławia, który potrzebował pomocy przy pytaniu dotyczącym malarstwa. 

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Uczestnicy talent showDziwne występy w "Mam talent!"? Było ich sporo. Nie tylko wokalne porażki

"Milionerzy". Charakterystycznym tłem dla renesansowych portretów jest?

A. różowa draperia

B. lustrzana tafla

C. szachownica

D. pejzaż

Pytanie nie okazało się łatwe do zawodnika. Przez chwilę zastanawiał się, jednak ostatecznie postanowił wykorzystać kolejne koło ratunkowe. Był nim telefon do przyjaciela.

Remigiusz Mróz, Hubert Urbański"Milionerzy". Kim jest Chyłka? Remgiusz Mróz reaguje

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o tło dla renesansowych portretów

Radosław Budziszewski przeczytał pytanie i podane do niego cztery odpowiedzi. Nie minęła chwila, nim pan Jacek, do którego zadzwoniono, od razu powiedział, że chodzi o pejzaż. Zawodnik poszedł za jego podpowiedzią, co okazało się doskonałym wyborem. Prawidłową odpowiedzią było bowiem rzeczywiście D. pejzaż. Tym sposobem uczestnik wygrał 2 tysiące złotych i mógł grać dalej. 

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków 

W 463. odcinku programu Szymon Batura usłyszał pytanie za 250 tys. złotych, na które znał poprawną odpowiedź. Wiedział bowiem, czym jest RiGCz.

Z kolei w innym z odcinków uczestniczka została zapytana o to, czym jest dzieło Georges'a Bizeta "Poławiacze pereł". Grająca zaznaczyła wtedy odpowiedź obraz, jednak okazała się ona błędna. Artysta był bowiem kompozytorem, a nie malarzem. 

Niedawno natomiast jeden z uczestników teleturnieju usłyszał pytanie dotyczące tego, na co reaguje nocyreptor. Leszek Kędzierski z Wrześni wykorzystał koło ratunkowe, które mu zostało, jednak ostatecznie wycofał się z dalszej walki o milion. Wygrał za to 250 tys. złotych.

Wi璚ej o: