"Love Island". Zapytaliśmy Andrzeja, czy wie, co poprawiała w urodzie Paulina. Wybrnął? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulina i Andrzej po finale "Love Island" postanowili wrócić razem do kraju i odwiedzić swoje rodziny. W rozmowie z naszą reporterką mężczyzna wyjawił, jaki jest ideał jego kobiety. Zdradził również, czy wie, co Paulina poprawiała w swojej urodzie.

Więcej o "Love Island" przeczytacie na Gazeta.pl.

Paulina i Andrzej w finale "Love Island" zajęli ostatnie, trzecie miejsce. Widzowie show nie oszczędzają ich związku. Jeszcze przed finałem pojawiły się powątpiewające komentarze, dotyczące szczerości wyspiarki w uczuciach do Andrzeja. Para jednak dała sobie szansę na miłość i jak sami zdradzili, są ciekawi, jak ich relacja potoczy się dalej. Jakie sekrety znają o sobie? Zobaczcie, co zdradzili reporterce Plotka

Zobacz wideo "Love Island". Zapytaliśmy Andrzeja, czy wie, co poprawiała w urodzie Paulina. Wybrnął?

Victoria BeckhamVictoria Beckham nie do poznania. Fani zaniepokojeni. "Wyglądasz sztucznie"

Katarzyna Cichopek, Joanna KrupaKatarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu. Zresztą nie tylko ona

"Love Island". Andrzej skomentował wygląd Pauliny 

W programie "Love Island" uczestnicy są starannie wybierani. Zarówno wyspiarze, jak i wyspiarki mogą pochwalić się nienagannym wyglądem i świetnie wysportowanym ciałem. W rozmowie z reporterką Plotka Andrzej opowiedział o swoim typie kobiety. Zamiast licznych poprawek w urodzie, mężczyzna ceni sobie naturalność. Po chwili dodał, że prawdziwy ideał stoi obok niego. 

Nie, to nie jest mój typ urody. Może delikatnie jeżeli kobieta sobie poprawi usta, bo ma taką ochotę, to nie mam nic przeciwko. Sztuczne piersi? Nigdy nie miałem takiej kobiety, ale nie wiem, czy miałbym coś przeciwko. Mój typ kobiety stoi obok - zaczął Andrzej.

Andrzej błysnął również wiedzą na temat swojej wybranki. Na pytanie, co według niego Paulina poprawiała w swojej urodzie, odparł bez zastanowienia:

No ja myślę, że tylko delikatnie usta i to wszystko - przyznał mężczyzna.

Paulina opowiedziała również o swoim podejściu do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zdradziła, że nie robiła więcej poprawek w urodzie. 

Nie, nie. Mam tylko delikatnie robione usta i nic poza tym. Póki co nie planuję. Jest dobrze tak jak jest - wyznała.

'Love Island'. Paulina i Andrzej mówią o wspólnej przyszłości"Love Island". Paulina i Andrzej podjęli na lotnisku ważną decyzję. Już planują wspólną przyszłość

Z nagrania dowiecie się również, czy Andrzej ma na swoim ciele tatuaże związane z byłymi partnerkami i planuje w ten sposób wyróżnić związek z Pauliną. Więcej szczegółów poznacie, oglądając powyższy materiał wideo.

Więcej o: