"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia straciła kontakt z mamą przez udział w programie. "Myślałam, że będę mogła na nią liczyć"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". W ostatnim odcinku show dowiedzieliśmy się, że kontakt mamy z Julią się osłabił. Kobieta nie jest zadowolona z udziału córki w programie.

Szósta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jak zwykle dostarcza widzom wielu emocji. W trzecim odcinku show oglądaliśmy przygotowania uczestników do ślubu. Każda z trzech uroczystości ma odbyć się na zamku w Ogrodzieńcu. Niestety nie wszyscy z kręgów młodych par podzielają entuzjazm przyszłych małżonków. Szczególnie trudną sytuację ma Julia, której mama zareagowała na udział córki w programie z dość dużą dozą dystansu.

Zobacz wideo Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prezentuje pukiel swoich włosów z młodości. Trzymała je przez lata w szafce

Robert GórskiRobert Górski tłumaczy się z obecności na urodzinach u Mazurka. Opowiedział o spotkaniu z Suskim

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia straciła kontakt z mamą

Rodzice Julii są rozwiedzeni. Tata oraz jego nowa partnerka zareagowali pozytywnie na udział córki w programie, jednak jej mama dość niechętnie. 26-latka w oczekiwaniu na ślub przeniosła się do Ciechanowa. Jak tłumaczyła przed kamerami, zrobiła to w tajemnicy przed mamą:

Jestem bardziej pewna siebie w tym otoczeniu. (...) Mama nic nie wie na temat przeprowadzki. Ale tak jak mówiłam, w ostatnim czasie nasze relacje znacznie się pogorszyły i to jest dla mnie bardzo trudna sytuacja, bo myślałam, że w tak ważnym momencie będę mogła na nią liczyć, pożartować, żeby rozładować napięcie. A tak nie jest.

Julia przyznała, że nie chce zaogniać konfliktu z mamą, aby nie dokładać sobie więcej nerwów. 

Nie chce jakichś niepotrzebnych stresów.

Zdaniem taty Julii, jego córka powinna mieć wsparcie ze strony mamy. 49-letni Radosław ubolewał nad sytuacją razem z córką. 

Myślę, że też powinna mieć od strony mamy, a tego wsparcia nie ma.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Julia"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia spędziła z kimś "idealny wieczór"

Jak zachowalibyście się w sytuacji, gdyby to ktoś z waszej rodziny zdecydował się na udział w programie TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Więcej o: