"New Amsterdam". Nowa postać w czwartym sezonie. Do obsady dołączy znana aktorka!

Już niebawem przed widzami Netfliksa czwarty sezon kultowej produkcji "New Amsterdam". Twórcy serialu postanowili wprowadzić zmiany w obsadzie. W jedną z głównych postaci wcieli się Michelle Forbes.

Polscy widzowie z niecierpliwością czekają na trzeci sezon serialu "New Amsterdam". Tymczasem stacja NBC ogłosiła, że 21 września w USA zostanie wyemitowany czwarty sezon sitcomu. Dojdzie w nim do kilku zmian w obsadzie.

"New Amsterdam". Będą zmiany w obsadzie - do popularnego serialu dołączy Michelle Forbes

Jak podaje portal tvline.com, do serialu "New Amsterdam" dołączy Michelle Forbes. Aktorka wcieli się w rolę dr Veroniki Fuentes, spokojnej, opanowanej i nieustraszonej specjalistki, która ma pomóc w naprawie podupadającego szpitala. Aktorka znana jest polskiej publiczności między innymi z popularnego serialu "Czysta Krew’" emitowanego przez telewizję HBO oraz "Chicago Fire", wyświetlanego na Fox HD.

Zobacz wideo "New Amsterdam". Polscy widzowie czekają na trzeci sezon

"New Amsterdam" - serial, który pokochali nie tylko Amerykanie

"New Amsterdam" powstał na podstawie książki lekarza dr. Erica Manhimera. W serialu śledzimy losy głównego bohatera Maksa Goodwina, który zostaje dyrektorem jednego z najstarszych państwowych szpitali w Stanach Zjednoczonych. Goodwin zrobi wszystko, by przywrócić placówce dawną świetność.

Zdaniem widzów, "New Amsterdam" stanowi idealne połączenie "Chirurgów", "Ostrego dyżuru" i "Dr. House'a". Ostatni sezon, jeszcze niedostępny w Polsce, zakończył się romantycznym zwrotem akcji pomiędzy dr. Maksem Goodwinem a dr Helen Sharpe. 

 

Pierwszy odcinek "New Amsterdam" został wyemitowany przez amerykańską telewizję we wrześniu 2018 roku w stacji NBC. Na platformę Netflix trafił dopiero w lutym 2021 roku i od samego początku stał się najchętniej oglądanym serialem. Z niecierpliwością czekamy na najnowsze odcinki. 

Który sezon "New Amsterdam" był waszym zdaniem najlepszy? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.