"New Amsterdam". Zmiany w trzecim sezonie. Znika jeden z głównych aktorów, do obsady dołącza Frances Turner

Przed widzami Netfliksa trzeci sezon serialu "New Amsterdam". Na ekranie zajdą duże zmiany. Nie zobaczymy jednego z głównych aktorów, do obsady wejdzie za to Frances Turner.

Serial "New Amsterdam" był najchętniej oglądanym serialem w marcu na platformie Netflix. Cieszący się ogromną popularnością obraz doczekał się trzeciego sezonu. Niestety najnowsze odcinki nie są jeszcze dostępne dla polskich widzów. Trwa emisja w telewizji NBC w USA. Natomiast na planie zaszły duże zmiany - na ekranach nie zobaczymy już Anupama Khera, który wcielał się w rolę neurologa dr Vijay'a Kapoora. Pojawi się za to inna, nowa lekarka Lyn Malvo.

Zobacz wideo "New Amsterdam". Polscy widzowie czekają na trzeci sezon [ZWIASTUN]

"New Amsterdam" na Netfliksie - co nowego w trzecim sezonie?

Dr Lyn Malvo to nowa postać, którą zagra Frances Turner. Aktorka wcieli się w nową kierowniczkę oddziału położniczego. Twórcy zaznaczają, że będzie to postać drugoplanowa. Lekarkę będzie łączyła skomplikowana relacja z doktorem Reynoldsem (grany przez Jocko Simsa). Frances Turner znana jest z serialu "Człowiek z Wysokiego Zamku".

Z zapowiedzi producentów serialu wynika, że w trzecim sezonie zostanie poruszony problem pandemii. Z tego powodu twórcy wstrzymują się ze światową dystrybucją.

Gdy doktor Max Goodwin (Ryan Eggold) przejął New Amsterdam, zadał proste, rewolucyjne pytanie - "Jak mogę pomóc?". W trzecim sezonie Max i jego zespół mierzą się z trudnym zadaniem podtrzymania optymizmu w czasie pandemii, która ujawniła ogromne nierówności w naszej opiece zdrowotnej. Max nie jest już zadowolony z naprawy popsutego systemu. Postanawia go zburzyć i zbudować coś lepszego – czytamy w opisie producenta do zwiastunu trzeciego sezonu.

"New Amsterdam" to serial dramatyczny o tematyce medycznej. Inspirowany jest książką z autobiograficznymi wspomnieniami dr Erica Manheimera „Dwunastu pacjentów: życie i śmierć w szpitalu Bellevue”. Opowiada historię doktora, który otrzymuje posadę dyrektora w najstarszym szpitalu w USA. Próbuje zrewolucjonizować funkcjonowanie placówki. Data dystrybucji trzeciego sezonu poza USA nie jest jeszcze znana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.