"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola krytyczny wobec dwóch uczestniczek. "Żebym nie wyszedł na buca"

W "Dance Dance Dance" trzy pary rywalizowały na scenie. Komu Agustin Egurrola zafundował owacje na stojąco? Kto został najbardziej skrytykowany?

Za nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance". Na parkiecie walczyły już tylko trzy pary: Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Tym razem taneczne pary zaprezentowały się nie tylko w duetach, ale także wszyscy mieli swoje solówki. Podczas prób na scenie Oliwia miała groźnie wyglądający wypadek. Przez przypadek została uderzona rekwizytem, o czym pisaliśmy TUTAJ. Na szczęście przyjaciółka Roksany szybko doszła do siebie i mogła zatańczyć.

Kinga Rusin, Weronika Rosati, Małgorzata RozenekRusin ma na pieńku nie tylko z Rosati. Pamiętacie, z kim jeszcze się kłóciła?

Zobacz wideo "Dance Dance Dance". Wypadek na planie, Roksana Węgiel znokautowała przyjaciółkę

"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola krytykuje dziewczyny

Występy Oli i Damiana oraz Anny i Staszka podobały się jurorom, toteż tancerze dostali dość wysokie oceny. 

Jestem naprawdę mile zaskoczony - mówił Agustin Egurrola o występie Anny i Staszka. - Dzisiaj jesteś facetem, któremu wszystko przychodzi z łatwością. 

W solowym odcinku jednak nie miał aż tylu miłych słów w kierunku Anny Matysiak. Powiedział jej, że jest zbyt zachowawcza i nie daje się ponieść emocjom. Kiedy zeszła ze sceny, skomentował do Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk:

Ona jest tak przeintelektualizowana. Jak taka grzeczna dziewczynka i to jest takie irytujące - skomentował Agustin Egurrola występ Anny Matysiak.

Roksana i Oliwia zatańczyły trudną, hiphopową choreografię. Zostały najsurowiej ocenione. Agustin Egurrola znów skupił się na Roksanie.

Roxi, jeszcze trochę ci brakuje, żeby dołączyć do profesjonalnych tancerzy. Oliwia lepiej wypadła fizycznie - powiedział juror o występie dziewczyn.

Po występach w duecie Roksana i Oliwia miały najniższą punktację. W solowym tańcu miał także zarzuty w kierunku Roksany. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kryzys u Igi i Karola. Wkroczył psycholog

Mam troszkę mieszane uczucie. Było bardziej kobieco, ale... Nogi były słabe, dygoczesz. Żebym nie wyszedł na buca powiem, że jest duży postęp. Całość naprawdę dobrze - skomentował Agustin.

Po tym, jak Roksana zeszła ze sceny, dodał:

Dzisiaj to ją przytłoczyło, nie udźwignęła tego - podsumował.

Zachwycił go za to solowy występ Oli Nowak, której zgotował owacje na stojąco. Juror nie mógł wyjść z podziwu i przyznał jej najwyższą możliwą notę.

 Wow, co za występ. Świetnie technicznie. Jestem w szoku. Mocne dziesięć - powiedział Agustin Egurrola po występie Oli Nowak.
Zaślepiłaś absolutnie Agustina Egurrolę - oceniła Ida Nowakowska.

Z programem nikt się nie pożegnał. W finale ponownie zobaczymy więc wszystkie trzy pary.

Więcej o: