"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kryzys u Igi i Karola. Obrażona uczestniczka opuściła męża. Wkroczył psycholog

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie dzieje się dobrze w małżeństwie Igi i Karola. W ostatnim odcinku przybył im z pomocą psycholog. Czy widzowie mieli rację, że do siebie nie pasują?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" serwuje widzom coraz więcej emocji. W miarę poznawania się uczestników wychodzą różnice pomiędzy małżonkami. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć, że Iga i Karol nie dogadują się tak dobrze, jak na początku. Para nie czuła się dobrze w swoim towarzystwie. Iga była wyraźnie zirytowana zachowaniem męża. Co się wydarzyło?

Agnieszka 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Szefowa drwiła z Agnieszki przez udział w programie

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga obraża się na Karola. Nie pasują do siebie?

Już w poprzednim odcinku można było zauważyć, że Iga nie odczuwa radości z przebywania z mężem. Pojawiały się drobne złośliwości i narastały pretensje. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami kryzysu, który mógł postawić małżeństwo pod znakiem zapytania. Zirytowana mężem Iga przyznała, że musi od niego odpocząć. Spędziła wieczór sama.

Wzięłam swój samochód i pojechałam do Wrocławia. Chciałam pojechać sama, żeby trochę odpocząć. Nie chciałam dokładać, kłócić się, ani wybuchnąć - powiedziała do kamery.

Następnego dnia uczestniczka spakowała swoje rzeczy i wyniosła się od Karola. Wychodząc, nie przyjęła jego pomocy z wyniesieniem walizki ani nie spojrzała na męża. Stwierdziła, że muszą dać sobie trzy dni na odpoczynek od siebie.

Postanowiłam, że do wtorku nie będę się kontaktować z Karolem. Muszę po prostu od niego odpocząć i zostać sama. Chcę dać czas sobie i jemu. Jak będziemy się kontaktować, pisać, rozmawiać, to będziemy się kłócić i wracać do tego samego, a to bez sensu - powiedziała Iga.

Czy stonowany Karol nie pasuje do bardziej przebojowej Igi? Sam uczestnik stwierdził, że ma świadomość różnic. Jednak nie miał pojęcia, co robi źle.

Wiem, że ja swoją postawą i swoim zachowaniem powoduję, że ona przy mnie jakby blaknie. Ja to po prostu widzę. Jestem w tym momencie tak zagubiony, że nie wiem, w którą stronę mam pójść - powiedział Karol po wyjeździe Igi.

Parze przybył na pomoc psycholog Piotr Mosak. Ekspert spotkał się z obojgiem z nich osobno.

'Wybór Plotka'"Wybór Plotka". Sami decydujecie, o czym chcecie się dowiedzieć

Generalnie zaczęło się od jednej cechy, którą on zauważył, że jestem władcza i dominująca. Ja o tym wiem. Natomiast ja zobaczyłam, że on jest strasznym indywidualistą – powiedziała Iga w rozmowie z psychologiem.

Karol przyznał, że jest osobą, która wszystko analizuje. Piotr Mosak zaproponował małżonkom spotkanie, aby porozmawiali.

To jest bardzo ciekawa sytuacja. Oni widzą i wiedzą, że mają do czynienia z fajnym partnerem. Muszą nad tym popracować razem - podsumował psycholog.

Wygląda na to, że para chwilowo wyjaśniła sobie ostatnie nieporozumienia. Co będzie dalej?