"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga zaskoczyła internautów i pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela. "Takie wspomnienie"

Iga z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała na zaczepki fanów, którzy zarzucili jej, że nie publikuje zdjęć z show. Teraz uczestniczka pokazała kilka wcześniej niewidzianych fotografii z wesela.

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Iga została żoną Karola. To jedna z dwóch par, którym widzowie od początku nie dają szans na miłość. Uczestników obowiązuje tajemnica, dlatego nie mogą zdradzić, czy ich małżeństwa przetrwały. Mogą natomiast dzielić się z fanami kulisami show, czego do tej pory nie chciała robić Iga. Kobieta nawet wyznała na Instagramie, że chce się odciąć od programu. Teraz jednak zaskoczyła fanów.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Andrzej Duda rozmawiał z królem Jordanii przez niepodłączony telefon?Andrzej Duda rozmawiał przez niepodłączony telefon? Rzecznik prezydenta komentuje

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Choć nie mogą zdradzić, czy nadal są w związkach z osobami, które wybrali dla nich eksperci TVN, to fani oczekują od nich choćby uchylenia rąbka tajemnicy na temat programu.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie nie rozumieją zachowania Igi. "Poniosło ją"

Iga, która do tej pory stroniła od aktywności w tym temacie, postanowiła zaskoczyć internautów i opublikowała kilka niewidzianych ujęć z wesela. Możemy na nich zobaczyć m.in. moment krojenia tortu czy zabawne pozowanie z bliskimi.

No dobra. To takie jedno wspomnienie, bo trochę zdjęć mi przysłali - napisała Iga.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iga pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iga pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela fot. iga_smiechowicz/Instagram

Przypomnijmy, że po emisji ostatnich odcinków programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Iga musiała zmierzyć się z krytyką fanów.

Agustin Egurrola, Roksana Węgiel"Dance Dance Dance". Roksana Węgiel znowu płacze! Znowu przez Agustina Egurrolę

Widzowie uznali, że jej relacja z Karolem nie ma szans na przetrwanie oraz skrytykowali zachowanie uczestniczki podczas wesela. Myślicie, że Iga i Karol mają szansę na miłość?