"Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowożeńcy wyruszyli w podróże poślubne. Będą pierwsze zgrzyty. "Coś nie gra"

Piąta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie zwalnia tempa. W nadchodzącym odcinku zobaczymy, jak wyglądały podróże poślubne świeżo upieczonych małżonków.

Nowy sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniósł sporo wrażeń. Choć widzowie nie dawali szans na miłość dwóm z dopasowanych par, wszystkie walczą o uczucia podczas podróży poślubnych. Na wspólnych wakacjach nie zabraknie rozmów i romantycznych chwil, ale pojawią się także problemy.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz "uczy" swoje dziecko pierwszych słów

Małgorzata RozenekFit Rozenek chwali się płaskim brzuchem po świętach. "Prima aprilis już było"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pary wyjechały w podróże poślubne

Widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie mogą narzekać na brak emocji, które nie maleją od momentu poznania decyzji ekspertów o dopasowaniu uczestników. Bohaterowie piątej edycji mają już za sobą wesela, podczas których poznali swoje rodziny. Kolejny test czekał ich w czasie podróży poślubnych. Efekt wspólnie spędzonego czasu poznamy w najbliższym odcinku. Stacja TVN7 w opublikowanym zwiastunie zdradziła, że nie zabrakło romantycznych chwil, ale też pierwszych kłopotów.

Wiele wskazuje na to, że Iza ma szansę odnaleźć upragnione szczęście u boku 29-letniego Kamila. Podczas podróży poślubnej para spacerowała za rękę i chętnie się przytulała.

Nie czuję, żebym znała swojego męża kilkanaście godzin - powiedziała 35-latka.

Problemy mogą pojawić się natomiast w relacji łączącej Laurę i Macieja. Choć oboje podjęli rękawice, to najwyraźniej nie wszystko w ich związku działa tak jak powinno.

Osoba, która nie patrzy prosto w oczy… Coś nie gra - mówi w zwiastunie odcinka Maciej.

Izabella KrzanIzabella Krzan na zdjęciu z ukochanym. Fan zawiedziony: Złamałaś mi serce

Widzowie najmniejsze szanse na miłość dają Idze i Karolowi. Podczas podróży poślubnej mężczyzna wyznał, że postanowili szybko budować relację. Czy im się uda? Tego dowiemy się dopiero w najbliższym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".