"Dance Dance Dance". Roksana Węgiel popłakała się na treningu! Znowu przez Agustina Egurrolę. "To jest szkoła życia"

"Dance Dance Dance" wraca po tygodniowej przerwie. W najnowszym odcinku znów poleją się łzy. Roksana Węgiel boi się Agustina Egurroli?

Tegoroczna edycja "Dance Dance Dance" wzbudza jeszcze więcej emocji niż dwie poprzednie. Wszystko za sprawą nowego składu jurorskiego, z którego ocenami stale nie zgadzają się widzowie. Po pierwsze - Joanna Jędrzejczyk nie ma pojęcia o tańcu, więc jej komentarze są bardzo nieprofesjonalne, po drugie - Agustin Egurrola stale krytykuje uczestników, nawet jeśli występ im się uda. Już raz doprowadził na scenie do łez Roksanę Węgiel. Co powiedział jej tym razem?

Agustin Egurrola, Roksana Węgiel"Dance Dance Dance". Egurrola doprowadził Roksanę Węgiel do łez. Fani oburzeni

"Dance Dance Dance". Roksana Węgiel popłakała się na treningu! Znowu przez Agustina Egurrolę 

W najnowszym odcinku oprócz duetów zobaczymy także solówki. Jedną z nich zaprezentuje Roksana Węgiel, która uczyła się nowej choreografii pod okiem Agustina Egurroli. Juror wpadł do nastolatki na trening i choć pochwalił ją, sprawił, że znów się rozkleiła.

Czego się boisz? Musisz mieć swoje marzenia i mieć odwagę o nich mówić. Słuchaj, jesteś taka zdolna. Nie możesz się bać krytyki, to jest szkoła życia. (....) Ale jesteś wrażliwiec... - stwierdził, przytulając Roxie.
Agustin mnie przejrzał - oznajmiła 16-letnia piosenkarka.

Egurrola wierzy w taneczny talent Węgiel, dlatego nie jest dla niej łaskawy. Podczas jej nieobecności na sali dodał:

Potrzebujemy, żeby była silna i pewna siebie. Musimy pokazać jej, że to nie jest czas na niepewność. To jest czas na zaistnienie w "Dance Dance Dance".
Zobacz wideo

Myślicie, że tym razem Roksana zachwyci Agustina i zasłuży na wysoką notę? Naszym zdaniem już w pierwszym odcinku zasłużyła na co najmniej same dziewiątki!

Dance Dance Dance'. Para zachorowała na COVID-19. Czy zrezygnuje z dalszego udziału w programie?"Dance Dance Dance". Dwoje uczestników miało koronawirusa