"Dance Dance Dance". Dwoje uczestników miało koronawirusa. "Do tej pory czuję powikłania". Rozważają rezygnacje z show

Taneczny duet zachorował na COVID-19. Uczestnicy rozważają zrezygnowanie z dalszego udziału w programie: Później już kaszlałem krwią.

W nadchodzący piątek widzowie zobaczą trzeci odcinek tanecznego programu "Dance Dance Dance". Pary jak zawsze zaprezentują układ wzorowany na oryginalnym teledysku do znanej piosenki w duecie oraz solo. Niestety plany nieco się skomplikowały. Uczestnicy otrzymali pozytywny wynik testu na COVID-19. Para nie jest w najlepszej formie. 

'Dance Dance Dance'. Produkcja jest zawiedziona Joanną JędrzejczykJędrzejczyk nie sprawdza się w jury "DDD": Trzeba wycinać fragmenty

"Dance Dance Dance". Uczestnicy zachorowali na koronawirusa. Czy zrezygnują z dalszego udziału w programie?

Trzeci odcinek "Dance Dance Dance" miał pojawić się na antenie TVP2 już w święta wielkanocne. Produkcja jednak zdecydowała się przesunąć program i wyemitować w tym czasie coś "bardziej tematycznego" - widowisko i koncert "Pasja 2021". Teraz gdy emisja kolejnego odcinka zbliża się wielkimi krokami, twórcy tanecznego show napotkali na swej drodze kolejny problem. Olga Łasak i Paweł Cieślak zachorowali na koronawirusa i rozważali odejście z programu.

Zostaliśmy wysłani na testy. Okazało się niestety, że są pozytywne - wspomina Olga Łasak.

Uczestnicy ciężko przechodzili chorobę.

Miałam bardzo wysoką gorączkę. Bardzo bolały mnie mięśnie i kości... - tłumaczy uczestniczka.
U mnie Covid-19 zabrał się za płuca. Później już kaszlałem krwią - dodaje Paweł Cieślak.

Uczestnicy rozważają rezygnację z dalszego udziału w programie.

W pewnym momencie człowiek inaczej zaczyna układać sobie priorytety. Do teraz czuję powikłania i czasem mam dni, kiedy jest super, a czasami mam dni, w których jest tak źle, że to już zaczyna działać na psychikę - wyznała Olga Łasak.

Agustin Egurrola rozumie dylemat duetu i potwierdza, że zdrowie jest najważniejsze. O decyzji przekonamy się w nadchodzącym odcinku programu. 

Zobacz wideo Dance Dance Dance". Para zachorowała na COVID-19. Czy zrezygnuje z dalszego udziału w programie

'Dance Dance Dance'"Dance Dance Dance". TVP odwołuje emisję trzeciego odcinka