"Dance Dance Dance". Małgorzata Opczowska na kilka dni przed występem straciła ojca. "Obiecałam mu, że zatańczę"

Ostatni odcinek "Dance Dance Dance" był wyjątkowo trudny dla Małgorzaty Opczowskiej. Dziennikarka przyznała po występie, że na kilka dni przed nagraniami zmarł jej ojciec.

Zaledwie tydzień temu wystartowała trzecia edycja programu "Dance Dance Dance" i szybko zrobiło się o niej głośno. Głównie przez odmienione jury, w którym oprócz Idy Nowakowskiej znaleźli się także Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola. Tancerz i choreograf już dał się poznać jako surowy juror, który potrafi doprowadzić do łez nawet nastolatkę.

Agustin Egurrola, Roksana Węgiel"Dance Dance Dance". Egurrola doprowadził Roksanę Węgiel do łez. Fani oburzeni

Zobacz wideo Dance Dance Dance: Uczestnik wszedł w dyskusję z jurorami!

Małgorzata Opczowska o stracie ojca

"Dance Dance Dance" to nie tylko taniec, ale i emocje. A tych w programie nie brakuje. Miniony odcinek był wyjątkowo trudny dla jednej z uczestniczek. Chodzi o dziennikarkę, Małgorzatę Opczowską, która tańczy w duecie z Robertem El Gendy, kolegą z "Pytania na śniadanie".

Tuż po wspólnym występie El Gendy podziękował swojej tanecznej partnerce i zdradził, że przygotowania do odcinka nie były dla niej łatwe, bo kilka dni temu zmarł jej ojciec. Ona jednak nie zrezygnowała z dalszego udziału w show. Zdradziła, dlaczego postanowiła nadal występować w programie.

Obiecałam mu, że zatańczę dla niego i tak było. Tańczyłam dla nas, dla niego, bo wiem, że jest razem z nami, że oglądał filmy, które mu pokazywałam. Chciał, żebym walczyła do końca. Takie miał motto nad łóżkiem: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. I teraz będziemy walczyć razem - wyznała Opczowska ze łzami w oczach.

Oglądaliście ich występ? Jak go oceniacie?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!