"Rolnik szuka żony". Oni poszukają miłości w ósmej edycji programu. Poznaliśmy nowych uczestników

Wystartowała kolejna edycja show TVP "Rolnik szuka żony". W niedzielnym odcinku poznaliśmy nowych uczestników, którzy w programie poszukają prawdziwej miłości.

W ósmej edycji flagowego programu TVP „Rolnik szuka żony” bierze udział ośmioro bohaterów. Rolnicy i rolniczki postanowili postawić wszystko na jedną kartę i poszukać prawdziwej miłości w programie. Nowych uczestników poznaliśmy w pilotażowym odcinku, który został wyemitowany w Wielkanoc na antenie TVP.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska pochwaliła się góralskim domem, który zaprojektował jej mąż

„Rolnik szuka żony”. Poznaliśmy uczestników ósmej edycji show

Jednym z bohaterów nowej edycji programu „Rolnik szuka żony” jest Stanisław. Mężczyzna studiował we Wrocławiu, jednak to na wsi odnalazł swoje powołanie. 26-latek poza uprawą warzyw, pasjonuje się siatkówką i lotnictwem.

Pomagałem w gospodarstwie, odkąd skończyłem 14 lat. Brakuje mi stabilizacji. Od przyszłej partnerki oczekuję dojrzałości i zdecydowania. Nie wymagam, aby prowadziła ze mną gospodarstwo - wyznał Stanisław.
 

W programie miłości poszukuje również Kamil, który poświęcił się pracy w gospodarstwie po śmierci dziadka. Prowadzi gospodarstwo specjalizujące się w uprawie traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż.

Od pewnego czasu myślę o założeniu rodziny. Trochę już osiągnąłem, ale nie mam najważniejszego, czyli miłości. Krótkie związki się zdarzały, ale to nie było to. Chcę wychować dzieci w wierze i wziąć ślub kościelny. Czuję, że jest to możliwe - stwierdził Kamil.
 

W show TVP biorą udział także dwie rolniczki. Jedną z nich jest Elżbieta, która prowadzi ekologiczną plantację truskawek, uwielbia pracę w ogrodzie, a do roślin ma naprawdę dobrą rękę. Kobieta ma za sobą trudne doświadczenia. Jej poprzedni partnerzy nadużywali alkoholu.  

Nie marzę o księciu na białym koniu. Chcę, aby mężczyzna twardo stąpał po ziemi, potrafił dać kwiaty, przytulić, pocałować – powiedziała w pilotażowym odcinku show „Rolnik szuka żony”.
 

O miłość zawalczy także Maciej, który na gospodarstwie zajmuje się hodowlą krów, uprawia kukurydzę i zboża. Z poprzedniego związku ma syna Wiktora.

Marzy mi się mieć kogoś obok siebie. Miałem poważne związki, ale od pięciu lat jestem sam. Chcę założyć rodzinę i mieć kolejne dzieci – wyznał Maciej.
 

W niedzielnym odcinku programu poznaliśmy też historię Krzysztofa. Mężczyzna trzy lata temu rozstał się z żoną, ale nie traci nadziei na miłość.

Jestem życiowym optymistą. W środku czuję się bardzo młodo, jestem energicznym człowiekiem – stwierdził Krzysztof. I dodał: Brak mi drugiej połówki. Strasznie przeżyłem zdradę, teraz zależy mi na zaufaniu i szczerości.
 

Uwagę widzów bez wątpienia przykuła piękna rolniczka Kamila, która zajmuje się uprawą pieczarek. Jej przygoda z rolnictwem zaczęła się trzy lata temu, kiedy zgodziła się przejąć i samodzielnie poprowadzić pierwszą halę. 

Mam przyjaciół i rodzinę, ale brakuje mi bliskości i więzi z mężczyzną. Przez ostatnie trzy lata skupiłam się na pracy, bałam się stracić niezależność, ale mam nadzieję, że spotkam bratnią duszę - powiedziała przed kamerami.
 

Miłości poszukuje także Łukasz, który gospodarstwo prowadzi razem z rodzicami. Zajmują się hodowlą bydła mięsnego opasowego, a do jego obowiązków należy głównie produkcja wędlinRolnik ma za sobą nieudane małżeństwo, które trwało 15 lat. Wkrótce wprowadzi się do nowego domu. Ma nadzieję, że nie będzie w nim sam.

Wyobrażam sobie, że kiedyś pojawi się kobieta, która będzie chciała żyć ze mną w nowym domu. Przez pierwszy rok po rozwodzie było ciężko. Powoli się od siebie oddalaliśmy. W moim życiu najważniejsza była, jest i będzie zawsze Jagoda, moja córka – wyznał Łukasz.
 

W niedzielnym odcinku programu „Rolnik szuka żony” widzowie zobaczyli też Emila, który w poprzedniej edycji bezskutecznie walczył o serce Magdy.

Chciałabym, aby druga osoba realizowała swoje pasje i żebyśmy spotykali się na płaszczyźnie domowej – przyznał Emil.
 

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują Wielkanoc całą rodziną

Po emisji niedzielnego odcinka produkcja czeka na listy od potencjalnych kandydatów i kandydatek na partnerów nowych uczestników.