"Rolnik szuka żony". Specjalny odcinek już w Wielkanoc. Poznamy uczestników programu

"Rolnik szuka żony" rusza z nowym odcinkiem specjalnym w Niedzielę Wielkanocną. Przedstawieni zostaną wszyscy uczestnicy.

Już 4 kwietnia w Niedzielę Wielkanocną zostanie wyemitowany tzw. zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". W nim po raz pierwszy zobaczymy uczestników programu. Nie wszyscy jednak przejdą dalej.

Catering wielkanocny Magdy GesslerCatering wielkanocny od Magdy Gessler. Cena za jedno jajko? Ponad 11 złotych

Zobacz wideo Marta Manowska zdradziła szczegóły 8. edycji "Rolnik...". "Rozbijemy bank"

"Rolnik szuka żony". W Wielkanoc odcinek zerowy

Kandydaci do programu "Rolnik szuka żony" mogli zgłaszać się do końca lutego. Na razie wiadomo, że w programie pojawią się dwie kobiety i kilku mężczyzn. TVP nie zdradza, kim dokładnie są nowi uczestnicy. Natomiast rąbka tajemnicy odsłania nowy zwiastun programu. W nim możemy dostrzec, że kandydaci są w różnym wieku, wśród nich pojawiła się także znajoma twarz. Jednym z rolników, którzy zostaną przedstawieni na ekranach telewizorów, będzie ktoś, kogo widzowie mogą kojarzyć z poprzedniej edycji.

Emil próbował wówczas zawalczyć o względy Magdaleny Bator. Rolniczka zaprosiła go do swojego gospodarstwa na pierwsze rozmowy. Później wybrała trzech innych kandydatów i mężczyzna nie dostał się do dalszego etapu. Teraz sam jako rolnik spróbuje swoich sił w programie i będzie szukał żony.

Spośród uczestników, których poznamy w niedzielę, zostaną później wybrani tylko ci, którzy otrzymają najwięcej listów od potencjalnych "żon" i "mężów". Do dalszych nagrań zakwalifikuje się pięcioro z nich.

To dla mnie wyzwanie na każdym szczeblu - zdradza jedna z uczestniczek w zapowiedzi programu.
 

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska na zdjęciu z Laurą. W szybie odbiła się twarz dziewczynki!

Komu uda się znaleźć miłość? "Rolnik szuka żony" ruszy z ósmą edycją tradycyjnie w jesiennej ramówce TVP. Będzie go można oglądać najpewniej od września. Wtedy dowiemy się, kto zakwalifikował się dalej i otrzymał najwięcej odpowiedzi. Tymczasem odcinek zerowy można obejrzeć w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 17:30 w TVP1.