"Ślub od pierwszego wejrzenia". Panowie oznajmili rodzinom, że się żenią. Nie wszyscy byli zadowoleni

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nabiera tempa. Na Playerze można już zobaczyć odcinek, w którym panowie informują rodzinę, że się żenią. Jak się okazuje, ten pomysł nie wszystkim się spodobał. "Droga do ołtarza" może być dla niektórych trudniejsza niż się zdawało.

W nowym sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" kolejne trzy pary mają szansę na odnalezienie miłości i szczęścia. W ostatnim odcinku widzowie mogli zobaczyć, jak uczestniczki informują swoich bliskich o planowanym ślubie. Iga, Izabela i Laura nie wiedziały jeszcze kim są ich partnerzy, tym bardziej takie nowiny był dla ich rodzin niemałym szokiem. W odcinku, który jest już dostępny na Playerze, z takim samym zadaniem musieli zmierzyć się panowie. Jak im poszło?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Panowie powiedzieli o ślubie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" widzowie mogą się przekonać, jak wyglądają przygotowania uczestników show do uroczystej ceremonii. Użytkownicy Playera zobaczyli już, jak przyszłe panny młode spełniają marzenia o białych sukniach i wybierają wymarzone kreacje. Tymczasem trudniejsze zadanie stanęło przed panami. Uczestnicy musieli poinformować bliskich o tym, że żenią się z zupełnie obcymi kobietami. 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita z trzeciej edycji show ostrzega nowych uczestników. Ma też dla nich ważną radę

Na te informacje przygotowani byli bliscy Karola, którzy już wcześniej postanowili zaakceptować jego wybór. Decyzja o ślubie pod okiem kamer nie do końca spodobała się natomiast rodzinie Maćka.

Ślub w telewizji, a potem co, rozwód i pogrzeb? - powiedział ojciec uczestnika.

Meghan MarkleMeghan Markle kłamała w wywiadzie u Oprah? Ekspert nie ma wątpliwości

Choć początkowo reakcje ojca i brata Maćka były dość zimne i stanowcze, to ostatecznie obaj wsparli mężczyznę w realizacji planów.

Język miłości mojego taty jest specyficzny, ale już go poznałem. Mój tata bardziej działa, niż coś powie - stwierdził Maciek.

Jeszcze trudniejsza okazała się rozmowa uczestnika z matką. Po rozwodzie kobieta miała problem z alkoholem. Maciek musiał poprosić ją, aby na ceremonii pojawiła się w dobrym stanie, co kosztowało go wiele emocji. 

instagram.com/modrafrelka"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zmieniła fryzurę

Zupełnie innej reakcji ze strony mamy spodziewał się również Kamil. Choć siostry uczestnika szybko zaakceptowały jego decyzję, to mama uznała, że nie jest jeszcze gotowy na ślub. Stwierdziła nawet, że przez to zostanie sama w domu.

Ty miałeś z nami siedzieć. Co, ja teraz sama zostanę w domu? - powiedziała mama Kamila.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co w kolejnych odcinkach?

W kolejnych odcinkach programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" panowie będą wybierać garnitury. Uczestnicy będą się bawić także podczas wieczorów kawalerskich i panieńskich. Na pewno nie zabraknie emocji!

Więcej o: