"Ślub od pierwszego wejrzenia". Tata Igi nie pojawi się na ceremonii: Mam do niego nie dzwonić

Znamy już wszystkich uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w TVN7. Iga, Izabela i Laura poinformowały bliskich o zbliżającej się uroczystości.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" w TVN7 powrócił z nowym sezonem i bohaterami. Kolejne trzy pary mają szansę znaleźć miłość i założyć rodziny dzięki dopasowaniu przez psychologa, antropologa i seksuologa. W najnowszym odcinku widzowie poznali męską część ekipy. Panie z kolei informowały swoich bliskich o planach ślubnych. 

instagram.com/modrafrelka"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zmieniła fryzurę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy uczestników

W nowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w TVN7 poznaliśmy 35-letniego Karola, 30-letniego Kamila i 30-letniego Macieja. Pierwszy z nich lubi spokojne i uporządkowane życie. Spełnia się jako kierownik stołówki, uwielbia gotować, aranżować wnętrza i tworzyć rzeczy z rurek hydraulicznych. Nie mógł uwierzyć, że został wybrany.

 
Zdawało mi się, że nie jestem na tyle interesującą osobą, która będzie mogła się znaleźć w programie.

Kamil pracuje w sklepie z narzędziami. Poza tym jego pasją jest bilard i jazda na motocyklu. Dorastał w otoczeniu trzech sióstr i wciąż mieszka w rodzinnym domu. 

Przy moim otoczeniu wynajmowanie mieszkania nie miało sensu, bo rzadko bywałem w domu - stwierdził.

Maciej poświęca się pracy - jest fizjoterapeutą. Był wcześniej w dwóch poważnych związkach, które trwały około roku. Opowiedział o trudnej sytuacji rodzinnej. W pewnym momencie nie widział sensu życia i w tym momencie zwrócił się w stronę Boga. Teraz marzy o tym, by założyć rodzinę.

Głównym problem był brak dialogu z poprzednimi partnerkami i uznałem, że trzeba to zakończyć. Ale ostatnio zaczęła mi doskwierać znowu samotność. Nie chce wracać do pustego domu.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oni nie znaleźli miłości w programie. Agata jest zakochana, a Natalia sporo schudła

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak zareagowały rodziny uczestniczek?

Poznane w poprzednim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Iga, Izabela i Laura musiały poinformować swoich bliskich o planach ślubnych. Dziewczyny nie wiedziały jeszcze kim są ich partnerzy, dlatego przekazanie wieści o zbliżającej się uroczystości było ogromnym szokiem. 

Potrzebuję czasu, żeby dojść do siebie, to jakiś sen - powiedziała zszokowana mama Igi.

Większość jej rodziny się ucieszyła, ale stwierdzili, że nie zamierzają pojawić się na ślubie. Jedną z takich osób był tata Igi. 

My się czasem pokłócimy, ale nie spodziewałam się, że odpuści mój ślub. Tak nagle napisał, że nie przyjdzie i żebym nie próbowała go przekonywać, pisać, dzwonić - przyznała smutno Iga.

W przypadku dwóch innych kandydatek pierwsze reakcje były zdecydowanie bardziej pozytywne. 

Ja mam dosyć imprezowiczów. Chcę mieć z kim przyjść na święta, założyć rodzinę. Jestem wiecznie sama, taka jest prawda - argumentowała Iza w rozmowie z zadowoloną mamą.
Ogólnie my wkręciliśmy ją w śluby. Oglądaliśmy razem program i mówiliśmy, żeby się zgłosiła. Czuję się winny, ale cieszę się - zdradził mąż przyjaciółki Laury.

Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita ostrzega nowych uczestników

Jeszcze nie wiadomo, jak będą wyglądać pary. Znamy uczestników, ale dopiero za jakiś czas dowiemy się, którzy uczestnicy staną na ślubnym kobiercu. 

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty
Więcej o: