"Love Island". Mateusz zostawił Olę dla nowej uczestniczki i podpadł widzom: Pies na baby

Program "Love Island" powrócił na antenę Polsatu. Nowa uczestniczka nieźle namieszała wśród domowników willi. Mateusz stracił dla niej głowę i całkowicie zapomniał o Oli, której okazywał ogromne zainteresowanie.

Fani programu "Love Island" wreszcie doczekali się trzeciej edycji. Za nami już kilka odcinków, w których zobaczyliśmy, jak poznają się uczestnicy i nawiązują się pierwsze relacje. Do pierwotnej ekipy dołączyło już troje nowych mieszkańców willi: Ola, Piotr i Karolina. Ta pierwsza szybko wzbudziła zainteresowanie Mateusza, z którym złapała świetny kontakt. I gdy wydawało się, że między nimi zaiskrzyło, zjawiła się nowa uczestniczka.

Love IslandPolsat pospieszył się z "Love Island"? Na wyspie zimno, uczestnicy grzeją się pod kocami

"Love Island". Mateusz oceniany przez widzów

Karolina, która z racji tego, że mieszka w Kanadzie, przedstawia się jako Caroline, od razu upatrzyła sobie właśnie jego. Zaprosiła Mateusza na randkę, podczas której mężczyzna stracił dla niej głowę. Po powrocie do willi zignorował Olę, skupił się na nowej uczestniczce. Doszło nawet do wymiany czułości. Jego zachowanie poruszyło widzów, którzy podzielili się na dwie grupy.

Zobacz wideo Igor w Kole Plotka

Pierwsza z nich krytykuje Mateusza i uważa, że zachował się bardzo nie w porządku:

Stracił w moich oczach wiele... Zero lojalności wobec swojej partnerki. Miałam go za fajnego gościa.
Ola nie zasłużyła na takie coś...
Szkoda mi Aleksandry. Mateusz powinien powiedzieć jej, że chce coś z tą nową, a nie olać totalnie. A dzień wcześniej selfie razem, uśmieszki itp. Pies na baby i tyle - piszą oburzeni widzowie.
 

Jednak niektórzy stają w jego obronie. Uważają, że dzięki temu akcja się rozkręci:

Ludzie, przecież nie wyznawał Oli miłości do końca swoich dni. Taki jest ten program - wejdzie ktoś nowy i bum. Jeszcze każdy z każdym tu będzie.
Super, w końcu jakieś emocje. Nowa namieszała.
O to właśnie chodzi w "Love Island" - cieszą się niektórzy.

Stella z 'Love Island. Wyspa miłości'Stella z "Love Island" przeszła metamorfozę. Schudła 18 kilogramów

W następnym odcinku dowiemy się, co na to wszystko Ola. W zapowiedzi mogliśmy zobaczyć, że zabrakło jej słów. Myślicie, że Mateusz zbuduje coś z Caroline?

Więcej o: