Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykowany przez internautów. Jak lwica broni go mama. "Coś poszło nie tak z pępowiną"

Internauci komentują nowe zajęcie Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Sam zainteresowany nie odpowiada na zaczepki. Robi to za niego mama.

Łukasz Kuchta stał się popularny dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tam ożenił się z Oliwią, z którą kilka miesięcy później doczekał się dziecka. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu. Para rozstała się, ale wciąż chętnie odcina kupiony od telewizyjnej popularności w mediach społecznościowych. Uczestnik show znalazł sobie nowe zajęcie, co nie do końca spodobało się internautom. Na szczęście jego mama stanęła w jego obronie.

Łukasz ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz odpoczywa przy książce z winem. Internauci wyśmiali jego pozy

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki. Broni go mama

Od jakiegoś czasu Łukasz Kuchta publikuje na Instagramie coraz więcej zdjęć z robotem kuchennym jednej z marek. Uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" chętnie dzieli się również fotkami potraw, które udało mu się przyrządzić. Nowa praca/pasja mężczyzny nie do końca spodobała się internautom. Ci naśmiewają się m.in. z nachalnej reklamy.

 
Ale ta reklama jest nachalna!
Cóż za męskie zajęcie. To się nazywa desperacja! - pisali co poniektórzy.

Na ostatni komentarz zdecydowała się odpowiedzieć mama Łukasza. Ta wzięła w obronę syna.

Raczej wyzwanie i kolejny etap rozwoju. To nie ma nic wspólnego z desperacją - odpisała.

Łukasz Kuchta"Ślub od...". Łukasz wyprowadził się od Oliwii. Pochwalił się nowym gniazdkiem

Jak zauważyli internauci, na profilu Łukasza jego mama udziela się aż nadto.

Kurczę profil Łukasza, a ciągle Pani mama pisze komentarze.
Tutaj poszło coś nie tak z pępowiną.
Nie chciałabym mieć takiej teściowej - piszą.

komentarzekomentarze instagram.com/elkuchta/

Mama Łukasza jest równie łaknąca popularności w mediach społecznościowych, co jej syn. Również reklamuje robot kuchenny, ale też relacjonuje swoje życie codzienne, włączając w to nawet pokazywanie własnej bielizny.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk pozuje z głębokim dekoltem. Wprawiła w osłupienie nie tylko fanów. Jej chłopak jest zachwycony

Więcej o: