Oliwia Bieniuk pozuje z głębokim dekoltem. Wprawiła w osłupienie nie tylko fanów. Jej chłopak jest zachwycony

Oliwia Bieniuk zapozowała do zdjęć swojej macosze. Fotografie osiemnastolatki z głębokim dekoltem bardzo spodobały się jej chłopakowi. Wymowny komentarz.

Oliwia Bieniuk wkracza powoli do wielkiego świata i staje się ulubienicą serwisów internetowych. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma już na swoim koncie kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych i nie ukrywa, że oprócz modelingu, pasjonuje ją również aktorstwo. Ostatnio zapozowała przed obiektywem partnerki swojego ojca, Zuzanny Pactwy. Zdjęcia skomentował chłopak nastolatki.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pozuje jak modelka

Oliwia Bieniuk pozuje z głębokim dekoltem. Wprawiła w osłupienie nie tylko fanów. Jej chłopak jest zachwycony

Oliwia Bieniuk publikuje w sieci coraz więcej postów. Są one odważniejsze, na co często zwracają uwagę internauci. Córka byłego piłkarza jest już jednak pełnoletnia i bez problemu może odpierać zarzuty, że jest za młoda. W czwartek podzieliła się dwiema fotografiami, do których pozowała w czarnej sukience z bardzo głębokim dekoltem.

 

"Dzieła" Zuzanny Pactwy przypadły do gustu fanom osiemnastolatki, którzy nie szczędzili komplementów.

Ale pięknie! Tak dojrzale i elegancko!
Piękna po mamie.

Wyraz swojego zachwytu dał również chłopak Oliwii, Michał Krasodomski.

Ślicznie! - napisał, publikując emotikonę czerwonego serca.

Na odpowiedź ukochanej nie musiał długo czekać.

Wysyłam Tobie mnóstwo buziaków.

ZOBACZ TEŻOliwia Bieniuk odkopała zdjęcie z pierwszej sesji z mamą. Była wtedy małą dziewczynką i miała bardzo długie włosy

Widać, że Oliwia coraz bardziej otwiera się przed fanami oraz mediami. Kto wie, może niedługo zapozuje z ukochanym na jakiejś ściance? Jej stylizacja z pewnością będzie bardzo głośno komentowana. Dużo miłości dla młodych!