"Rolnik szuka żony". Kolejna uczestniczka w ciąży! Miłość znalazła po programie

"Rolnik szuka żony". Uczestniczce 6. edycji nie powiodło się z rolnikiem Adrianem, który ostatecznie wybrał Ilonę. Wioleta szybko jednak znalazła nową miłość. Teraz przyznała się na Instagramie, że jest w ciąży.

Wioleta Boćwińska wystąpiła w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" emitowanego na antenie TVP, który w ostatnich latach jest niekwestionowanym hitem. Kobieta przyszła do telewizyjnego show w poszukiwaniu prawdziwej miłości, ale znalazła ją dopiero po programie. Teraz zapytana przez jedną z internautek wyznała, że jest w ciąży.

Ilona i Adrian z 'Rolnika szuka żony'"Rolnik szuka żony". Ilona zdradziła, czy już mieszka z Adrianem

"Rolnik szuka żony". Wioleta Boćwińska jest w ciąży

Wioleta w "Rolnik szuka żony" była kandydatką rolnika Adriana Berkowicza. Widzowie pokochali ją za jej skromność i uprzejmość. Niestety te cechy nie przemówiły do rolnika na tyle, by jakoś szczególnie zainteresować się Wioletą. Najpierw czas poświęcał energicznej Agacie, a ostatecznie wybrał Ilonę, z którą jest aż do dziś. Mimo to Wioleta nie zaprzestała swoich poszukiwań i wymarzonego partnera odnalazła już poza kamerami. Przedstawiła go na Instagramie kilka miesięcy po zakończeniu show. Od tamtej pory uczestniczka "Rolnika" chętnie zamieszcza zdjęcia z ukochanym. Na kilku ostatnich fotkach zapozowała w szerokich sukienkach, co wzbudziło zainteresowanie jednej z internautek, która zapytała wprost. Okazuje się, że nie tylko Natalia z tej samej edycji spodziewa się powiększenia rodziny.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Ilona i Adrian rozstali się? Wydali oświadczenie

Jesteś w ciąży?

Na pozytywną odpowiedź nie musiała długo czekać.

Tak jestem i bardzo się z tego cieszę. Nie mogę się doczekać! - odpisała Wioleta.
 

Podczas konwersacji z internautką nie chciała jednak zdradzić terminu porodu oraz płci dziecka. 

Nie będę zdradzać terminu rozwiązania - dodała.

Widać, że przy nowym mężczyźnie Wioleta promienieje i jest naprawdę szczęśliwa. Życzymy zatem dużo zdrowia, a przede wszystkim tak długo poszukiwanej miłości.

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki
Więcej o: