"Rolnik szuka żony". Natalia świątecznym zdjęciem zdradziła, że jest w ciąży? "To najlepszy prezent"

Natalia w programie "Rolnik szuka żony" miłości nie znalazła, ale od kilku miesięcy jest mężatką i właśnie spędza swoje pierwsze święta jako żona u boku ukochanego Macieja. Na świątecznej fotografii widać jednak jeszcze coś... Czyżby rodzina Natalii miała się wkrótce powiększyć?

Natalia wzięła udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wybrał ją Sławomir, jednak nie wszystko ułożyło się tak, jak by tego chciała. Rolnik ostatecznie zdecydował, że to Małgorzata zostanie jego partnerką w show, zaś Natalia wróciła do domu. Nie zniknęła jednak zupełnie z mediów. Niedawno pochwaliła się, że wzięła ślub, teraz zaś spędza pierwsze święta jako żona. Wszystko wskazuje też na to, że kolejne święta będą jeszcze bardziej rodzinne niż tegoroczne.

'Rolnik szuka żony'Jak uczestnicy "Rolnika" spędzą święta? U Marty zakaz włączania telewizora, Łukasz "nie ma odpoczynku"

Natalia z "Rolnik szuka żony" w ciąży?

Dla 26-letniej Natalii to pierwsze takie święta. Jeszcze rok temu była "tylko" panną, dziś może pochwalić się obrączką ślubną i towarzystwem na całe życie. Pod choinką zaprezentowała się w bardzo rodzinnym wydaniu - wspólnie z mężem i pieskiem - i złożyła życzenia świąteczne swoim obserwatorom:

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia - napisała, dodając emotki Mikołaja i Mikołajki.

Jednak czujnym fanom nie umknął jeden "drobny" szczegół - jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek, który dodatkowo podkreślała sukienka w drobne poziome wzorki. Pospieszyli z gratulacjami nie tylko świątecznymi, ale i rodzinnymi:

Gratulacje, widzę, będzie dzidzia.
Gratulacje, to pewnie najlepszy prezent.
Widzę brzuszek, ogromne gratulacje dla Was, kochani!
Będzie maleństwo?

'Rolnik szuka żony' Magda i Kuba"Rolnik szuka żony". W sieci pojawił się zwiastun świątecznego odcinka. Wiemy, które pary wystąpią

I chyba coś musi być na rzeczy, ponieważ Natalia i Maciek, odpisując na liczne komentarze, nie zdementowali tych domysłów. Dodatkowo Natalia rozdaje polubienia również pod komentarzami sugerującymi ciążę. Nam nie pozostaje nic innego, jak także dołączyć do gratulacji! I pomyśleć, że dopiero co para stanęła na ślubnym kobiercu...

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży
Więcej o: