"Milionerzy". Pytanie o Polę Negri za 10 tysięcy złotych. Pomogła publiczność

"Milionerzy". W powtórce 337. odcinka szóstej edycji programu Hubert Urbański zapytał uczestnika o popularną aktorkę, Polę Negri. Jak pan Krzysztof poradził sobie z tym pytaniem?

"Milionerzy"  to program, który od lat przyciąga miliony widzów przed ekrany telewizorów. Obserwują oni zmagania uczestników, w walce o milion złotych. Droga do głównej nagrody poprzedzona jest dwunastoma pytaniami i dwoma progami gwarantowanymi. Uczestnicy mają do dyspozycji trzy koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, pomoc publiczności i pół na pół. W powtórce 337. odcinka szóstego sezonu programu Hubert Urbański zapytał uczestnika o popularną aktorkę Polę Negri. 

player.pl/programy-online"Milionerzy". W drobny mak coś rozbijamy, a także...? Pozornie łatwe pytanie za 500 złotych

"Milionerzy". Pola Negri przeszła do historii jako aktorka i jako pierwsza spośród znanych kobiet, która:

  • A: "malowała paznokcie u stóp"
  • B: "poleciała w kosmos"
  • C: "kandydowała na prezydenta"
  • D: "zmieniła płeć"

Krzysztof Piaskowski, motorniczy z Wrocławia, bez większych trudności przebrnął przez cztery pierwsze pytania, momentalnie zdobywając 5 tysięcy złotych. Jednak gdy Hubert Urbański zapytał go o Polę Negri, uczestnik potrzebował chwili aby przeanalizować każdą z odpowiedzi.

Pan Krzysztof w pierwszej kolejności wyeliminował odpowiedź C "kandydowała na prezydenta" oraz B "poleciała w kosmos". Nie potrafił jednak wskazać, który z dwóch pozostałych wariantów powinien być prawidłowy. Postanowił więc skorzystać ze swojego drugiego koła ratunkowego, którym była "pomoc publiczności". Głosujący w większości wskazali odpowiedź A "malowała paznokcie u stóp". Uczestnik postanowił więc zaufać publiczności oraz swojej intuicji i zaznaczyć właśnie ten wariant. 

player.pl/programy-online"Milionerzy". Kiedy samiec jelenia gubi poroże? Uczestniczka straciła szansę na wygraną

Okazało się, że była to prawidłowa odpowiedź, dzięki czemu Pan Krzysztof zdobył 10 tysięcy złotych i mógł dalej walczyć o główną wygraną, jaką jest tytułowy milion. 

Więcej o: