"Rolnik szuka żony". Natalia nie ma co liczyć na związek z bratem Pawła? Na jego profilu pojawiła się tajemnicza blondynka

Fani liczyli, że kandydatka Pawła z "Rolnik szuka żony" związała się z jego bratem, Robertem. Pojawił się dowód, który może świadczyć o tym, że raczej nic z tego nie będzie.

W zakończonej już edycji programu "Rolnik szuka żony" poznaliśmy rolnika Pawła, który stworzył związek z Martą. W jego historii pojawił się jeszcze inny wątek, związany z jego bratem. Robert świetnie dogadywał się z inną kandydatką, Natalią. Fani mieli nadzieję, że i oni mają się ku sobie. Teraz okazuje się, że raczej nie mają na co liczyć.

Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę?

Paweł z "Rolnik szuka żony" pojawił się w najnowszej edycji programu. Zaprosił do swojego domu trzy dziewczyny, jednak ostatecznie to Marta najbardziej przypadła mu do gusty i na niej skupił całą swoją uwagę. Wiadomo już, że po kilku miesiącach od kręcenia odcinków para wciąż jest razem. Fani mieli nadzieje, że na gospodarstwie Pawła zawiązał się jeszcze jeden związek między bratem rolnika, Robertem, a jedną z kandydatek, Natalią. Już w momencie emisji programu fani doszukiwali się znaków świadczących o tym, że mają się ku sobie. Na ich kontach na Instagramie wciąż pojawiały się zabawne komentarze nawiązujące do przypadkowej znajomości, którą nawiązali w programie. Ostatnio nawet Natalia z "Rolnik szuka żony" i Robert się spotkali i publikowali wspólne ujęcia. To dało nadzieję, że może faktycznie są ze sobą, a nawet jeśli nie, to może coś z tego będzie.

We wtorek brat Pawła opublikował jednak zdjęcie, które może rozczarować widzów programu liczących na romans między nim a Natalią. Na fotce Roberta widać tajemniczą blondynkę, która nieśmiało głaszczę krowę na farmie braci. Obydwaj zajmują się hodowlą Szkockich Krów Wysokogórskich, które potocznie nazywają "Baśkami".

Dziewczyna na zdjęciu brata PawłaDziewczyna na zdjęciu brata Pawła instagram.com@jaba0909

Nie wiadomo, kim jest postać na zdjęciu rolnika, jednak sam fakt, że brat Pawła spotkał się z Natalią tylko raz od momentu zakończenia nagrywania odcinków może świadczyć o tym, że są tylko znajomymi. Poza tym fani mają nadzieje, że Robert weźmie udział w kolejnej edycji "Rolnik szuka żony" i da szansę innym dziewczynom zainteresowanym jego osobą. 

Zobacz też: Finał "Rolnik szuka żony". Marta nie do poznania! Jej kreacja zaskoczyła widzów. "Poległa"

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki
Więcej o: