"Hotel Paradise". Kto wygra? W sieci pojawiły się teorie spiskowe widzów. Kogo obstawiają?

Finał programu "Hotel Paradise" już w czwartek. Do tego czasu widzowie muszą poczekać na informację nie tyle o samej zwycięskiej parze, co o decyzji, czy któraś z osób zbije kulę i zdecyduje się na zgarnięcie nagrody wyłącznie dla siebie. Kto wygra? Sprawdzamy, jakie są przewidywania internautów.

Finał programu "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo, że dwie z trzech par znajdą się w ostatnim odcinku drugiej edycji show. Obecnie na wygraną ma szansę Sonia z Łukaszem, Magda z Robertem i Ata z Arturem.

"Hotel Paradise". Widzowie typują, kto wygra program

W czwartek widzowie "Hotelu Paradise" dowiedzą się, kto ostatecznie wygra program. Druga edycja zdecydowanie zostanie zapamiętana jako ta, w której nie brakowało konfliktów, intryg i zwrotów akcji. Obecnie o wejście do finału walczą trzy pary, jednak - co ciekawe - prawdopodobnie w ostatnim odcinku znajdą się dwie, które nie są ze sobą związane. Dla przypomnienia - w pierwszej odsłonie show wygrali zakochani w sobie Marietta i Chris, którzy również później - przynajmniej przez pewien czas - tworzyli związek. Tym razem uczucia nie grają roli. Najważniejsza jest umiejętności dostosowania się do sytuacji.

Dominika z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Finał w czwartek, rozpoczęła się zacięta rywalizacja. Polały się nawet łzy

Jakiś czas temu pisaliśmy, że stacja TVN7 przypadkowo ujawniła zwiastun, na którym widać, kto znalazł się w finale "Hotelu Paradise". W kadrach pojawiły się twarze Soni i Łukasza oraz Aty i Artura. Sprawdziliśmy, kto - według widzów - ma największe szanse na zwycięstwo.

Z tych par to niech wygra Ata z Arturem. Jedyni normalni.
Nie wiem co Sonia robi w finale! Beksa lala! Na finał zasłużyła Domi i Bartek, a nie ona, gdzie się ciągle kłóci z Łukaszem.
Jestem w szoku, program o miłości wygrywają osoby, które nie darzą się uczuciami. Tak jak powiedziała Magda na koniec - tu nie liczy się szczerość uczuć - pisali internauci na Instagramie i Facebooku.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Adam jest z Malborka, ale "to nie w Polsce". Geograficzne wpadki uczestników

Kto wygra "Hotel Paradise"? Jak będzie wyglądał finał?

"Hotel Paradise" zakończy się w czwartek, ostatnim, finałowym odcinkiem programu. O zwycięstwo zawalczą dwie pary, jednak droga do nagrody to aż dwa etapy. Najpierw duety staną naprzeciwko siebie, a pozostali uczestnicy będą wybierać, która z nich bardziej zasługuje na wygraną.

facebook.com/hotelParadiseTVN7"Hotel Paradise". Najważniejsze Rajskie Rozdanie za nami. Wiemy, kto ma szansę dojść do finału

Następnie zwycięska para zdecyduje, czy podzielą się 100 tysiącami złotych, czy jedna z osób rzuci kulą i tym samym zgarnie pieniądze wyłącznie dla siebie. Finał "Hotelu Paradise" rozpocznie się w czwartek o 20.30 na antenie TVN7. Jak się zakończy?

Sprawdź: Modne stroje kąpielowe na Avanti24.pl!

Zobacz wideo Klaudia El Dursi pozwala dzieciom oglądać „Hotel Paradise”? Mówi też o zazdrości w związku
Więcej o: