"Milionerzy". Czego mogła użyczyć Dafne po przemianie? Uczestniczkę zatkało. Nie obyło się bez koła ratunkowego

W czwartkowym odcinku "Milionerów" z ust Huberta Urbańskiego padło pytanie warte 10 tysięcy złotych. Czego mogła użyczyć Dafne po przemianie? Podajemy prawidłową odpowiedź na pytanie.

Program "Milionerzy" transmitowany jest od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:55 przez telewizję TVN. W czwartkowym odcinku padło ciekawe pytanie za kwotę 10 tysięcy złotych. Uczestniczka Agnieszka Łopacińska, filolożka z Warszawy musiała wskazać, czego mogła użyczyć Dafne po przemianie.

Czego mogła użyczyć Dafne po przemianie?

  • A. - laski wanilii
  • B. - listka bobkowego
  • C. - kory cynamonu
  • D. - ziemniaczanej bulwy

"Milionerzy". Czego mogła użyczyć Dafne po przemianie? Odpowiedź na pytanie z programu

Uczestniczka zareagowała na pytanie zdziwioną miną. Milczała przez dłuższą chwilę.

Równie dobrze mogłoby to być w języku obcym napisane, bo nic mi to nie mówi absolutnie - skwitowała kobieta.
W co ona się mogła przemienić... W ziemniaka?

Tymi słowami i prowadzonymi głośno rozważaniami uczestniczka doprowadziła Huberta Urbańskiego do śmiechu. Po kilku minutach miała już swój typ, natomiast nie chciała jeszcze głośno przyznać, co wybrała. Jednocześnie zastanawiała się nad użyciem koła ratunkowego.

Zdecydowała się na 50:50. Komputer odrzucił odpowiedź A - laskę wanilii i odpowiedź C - korę cynamonu. Ostatecznie Agnieszka zaznaczyła odpowiedź B - listek bobkowy. Hubert Urbański z radością przyznał, że jest to prawidłowa odpowiedź. Dzięki temu uczestniczka zdobyła 10 tysięcy złotych i otworzyła sobie drogę do gry w kolejnym odcinku, gdzie będzie walczyć o milion złotych.

Zobacz wideo Milionerzy z Instagrama
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.