"Rolnik szuka żony". Agata Rusak z piątej edycji programu poszła do wojska. "Ku chwale Ojczyzny"

Agata Rusak, którą mogliśmy poznać dzięki programowi "Rolnik szuka żony" zdecydowała się wstąpić do wojska. Była uczestniczka show TVP pochwaliła się tym na Instagramie.

"Rolnik szuka żony" to od wielu lat niekwestionowany hit ramówkowy TVP. Uczestnicy reality-show szybko zdobywają popularność w mediach społecznościowych i cieszą się zainteresowaniem widzów i internautów na długo po zakończeniu produkcji. W piątej edycji programu mogliśmy poznać Agatę Rusak. Ta walczyła o względy Łukasza Senderowskiego i to z dobrym skutkiem, bowiem mężczyzna właśnie z nią chciał ułożyć sobie życie, konsekwencją czego były oświadczyny, które Agata oczywiście przyjęła. Niestety życie szybko zweryfikowało ich uczucie. Para rozstała się już ponad rok temu. Jak możemy domniemać, Agacie nie w głowie teraz nowe związki, a poświęcenie dla ojczyzny.

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Agata już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę i zdjęła okulary. "Łukasz może sobie w brodę pluć"

Agata z "Rolnik szuka zony" poszła do wojska

Agata z "Rolnik szuka żony" jest aktywna w mediach społecznościowych, w których to regularnie relacjonuje swoje życie prywatne. Najnowsze zdjęcie, które zamieściła na Instagramie, z pewnością jest nie lada zaskoczeniem dla fanów programu. Agata zdecydowała się wstąpić w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej. Pochwaliła się też zdjęciem w mundurze.

Ku chwale Ojczyzny. Zawsze gotowi, zawsze blisko- napisała pod postem.
 

Pod fotką pojawiło się wiele słów gratulacji, a także komplementów.

Gratulacje! Piękne wyglądasz!
Świetnie wyglądasz w mundurze.
Jestem pod wrażeniem- zachwalaj internauci.

My również przyłączamy się do gratulacji!

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Agata zrobiła się na femme fatale. W komentarzu zaczepił ją mężczyzna poznany na weselu

Więcej o: