"Rolnik szuka żony". Agata zrobiła się na femme fatale. W komentarzu zaczepił ją mężczyzna poznany na weselu

Agata z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zaprezentowała się internautom w niecodziennej odsłonie. Jednak nie tylko zdjęcie przykuło naszą uwagę.

Piątą edycję programu "Rolnik szuka żony" zdecydowanie możemy zaliczyć do najbardziej kontrowersyjnych. Duże emocje budziła para, która od początku pałała do siebie ciepłym uczuciem. Mowa oczywiście o Agacie i Łukaszu, którzy zaręczyli się w finałowym odcinku telewizyjnego show. Miesiące mijały, a wraz z nimi miłość tych dwojga. Narzeczeni się rozstali i każde z nich poszło w swoją stronę. Dopiero niedawno Łukasz przerwał milczenie i w rozmowie z Plotkiem wbił szpilę byłej ukochanej. Wszystko jednak wskazuje na to, że Agata ma się całkiem dobrze!

"Rolnik szuka żony". Agata w drapieżnym wydaniu

Kobieta opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje się w zupełnie nowym dla siebie wydaniu. Agata na co dzień stawia na naturalność, jednak tym razem postanowiła zaszaleć z makijażem. Ciemnym cieniem podkreśliła oczy, a na ustach pojawiła się czerwona szminka. Opis sugerował, że była narzeczona rolnika tego wieczora bawiła się wyśmienicie.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Agata zaimponowała internautom swoją postawą, a przy okazji zachwyciła wyglądem. "Urokliwa kobieta"

 

Potwierdził to jeden z komentarzy pozostawionych pod zdjęciem. Zauroczony mężczyzna napisał, że spotkał Agatę na weselu. Podziękował za autograf i możliwość zrobienia wspólnej fotki.

Pani Agato, widzieliśmy się na weselu w sobotę i muszę pani powiedzieć, że jest pani mega atrakcyjną kobietą i dziękuję za autograf i zdjęcie - czytamy.

Kobieta polubiła pozostawiony komentarz, ale nic nie odpisała. Jak widać, Agata przyćmiła nawet pannę młodą. Patrząc na opublikowane przez nią selfie, wcale się nie widzimy!

Zobacz wideo Bardowscy za to budują wielki dom