"Rolnik szuka żony". Agata już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę i zdjęła okulary. "Łukasz może sobie w brodę pluć"

Agata Rusak z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Uczestniczka show całkowicie zmieniła styl wizerunek. Zapuściła grzywkę, zdjęła okulary i nie stroni od mocnego makijażu.

Agata Rusak nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony". Obdarzyła uczuciem Łukasza, który oświadczył jej się w jednym z odcinków telewizyjnego eksperymentu, jednak związek tych dwojga nie przetrwał próby czasu. Kobieta nie poinformowała o rozstaniu wprost, jednak śledząc jej aktywność w mediach społecznościowych, nikt nie miał co do tego wątpliwości. Uczestniczka show od samego początku jego emisji w TVP1 kojarzona była z grzywką i okularami. Agata emanowała naturalnością i skromnością. Teraz Rusak przeszła dużą metamorfozę. Tylko spójrzcie na jej włosy i mocny makijaż!

Zobacz wideo Odnalezienie miłości w programie jest możliwe!

Agata z programu "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

Brak okularów, zapuszczona grzywka i krwistoczerwone usta - tak teraz prezentuje się Agata Rusak z piątej edycji show "Rolnik szuka żony". Bohaterka programu od jakiegoś czasu zaczęła publikować na Instagramie zdjęcia, na których widać jej wizerunkową zmianę. Zaskoczyła tym mocno swoich fanów. Internauci są pełni podziwu. 

 

Użytkownicy mediów społecznościowych od razu nawiązali w komentarzach do programowego partnera Agaty - Łukasza. Twierdzą, że mężczyzna powinien żałować tego, że nie wykorzystał odpowiednio swojej szansy i stracił tak piękną kobietę. 

Łukasz może sobie w brodę pluć! Wyglądasz przecudnie i zdecydowanie wypiękniałaś od czasu programu! - czytamy na profilu Rusak. 

Jak tak piękna kobieta mogła dać się omamić takiemu bawidamkowi - skwitowała inna internautka. 

Bez okularów tak młodo, a każdy odcień czerwieni to Twój kolor - doceniają metamorfozę fani. 

Zgadzacie się z opinią obserwatorów Agaty, że zmiana korzystnie wpłynęła na jej wygląd?