Jedna z par z "Gogglebox" żegna się z programem. " Byli na ekranie przez dziesięć sezonów

W nowym sezonie "Gogglebox" widzowie nie zobaczą już małżeństwa - Sandry i Krzysztofa Zagrodników. Widzowie nie kryją smutku z powodu odejścia pary, która była w programie aż dziesięć sezonów. Wiemy, dlaczego odeszli.

"Gogglebox" to drugi, po "Królowych życia" najchętniej oglądany program stacji TTV. Widzowie z zaangażowaniem śledzą komentarze uczestników, który wyrażają swoją opinię na temat telewizyjnych formatów. Jedna z par - Sandra i Krzysztof podjęli decyzję o odejściu z "Gogglebox", z którym byli związani od początku trzeciego sezonu. Swoją decyzję argumentują zmianą priorytetów.

Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie odchodzą z "Gogglebox"

Fani nie kryją smutku z powodu pożegnania kolejnej pary, która przez lata bawiła widzów zabawnymi, małżeńskimi dialogami. Post z informacją o odejściu pojawił się na profilu stacji TTV. Małżeństwo przekazało następującą wiadomość:

W związku z licznymi zapytaniami chcemy Was poinformować, że nasza droga w programie dobiegła końca. Czasem w życiu zmieniają się priorytety, a że czasu wiecznie mało postanowiliśmy zrezygnować z wielkiej przygody, jaką był udział w tym programie. Bardzo dziękujemy producentom oraz ludziom zaangażowanym w produkcję za możliwość udziału w fajnym projekcie, który będziemy pamiętać do końca życia - oznajmiła para za pośrednictwem Instagrama

W dalszej części podziękowali wszystkim za wspólne lata pracy.

Bardzo dziękujemy producentom oraz ludziom zaangażowanym w produkcję za możliwość udziału w fajnym projekcie, który będziemy pamiętać do końca życia. A przede wszystkim dziękujemy Wam, Drodzy Widzowie! Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie - dodali 
 

Fanie nie ukrywają, że informacja o odejściu pary była dla nich mocnym zaskoczeniem - przyzwyczaili się do obecności Zagrodników, którzy pojawili się w programie pięć lat temu.

Szkoda. Jedyni normalni ludzie. Reszta stałych już gwiazdorzy
Najfajniejsi i najbardziej naturalni ludzie rezygnują z programu. (...) teraz pora na podjęcie takiej decyzji przez ludzi, którzy naprawdę się do Goggleboxa nie nadają i udają nie wiadomo kogo przed tv żeby być fajnymi, ale efekt najczęściej jest mierny. Program super, ale część ludzi do wymiany. 
Szkoda ze Kotońscy nie podjęli takiej decyzji ! Sandra, Krzysztof uwielbiałam Was!

Premierowe odcinki "Gogglebox" można oglądać w każdy poniedziałek o 22:00.

Będziecie tęsknić za zgranym małżeństwem?

Zobacz też: Trzy lata temu Agnieszka Kotońska ważyła 106 kilogramów. Zdjęcia jej metamorfozy szokują. "Szacun!"

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Sylwia Bomba w Kole Plotka
Więcej o: