Trzy lata temu Agnieszka Kotońska ważyła 106 kilogramów. Zdjęcia jej metamorfozy szokują. "Szacun!"

Agnieszka Kotońska stale pracuje nad swoją sylwetką. Kobieta wygląda coraz lepiej.

Agnieszka Kotońska bez dwóch zdań jest jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Do niedawna jej znakami rozpoznawczymi były krzykliwy makijaż, doczepiane rzęsy i cała masa błyskotek. Jakiś czas temu bohaterka show zmieniła jednak swój styl na bardziej naturalny, ale to nie oznacza, że a dobre porzuciła eksperymenty z modą i kolorami.

Zobacz wideo Sylwia Bomba z "Gogglebox" też przeszła niemałą metamorfozę

Agnieszka Kotońska na starym zdjęciu

Nowy styl ubierania się i odmieniony kolor włosów to niejedyne zmiany, jakie zaszły ostatnio w wyglądzie Agnieszki Kotońskiej. Wierni fani celebrytki dobrze wiedzą, że jeszcze kilka lat temu ważyła ona nieco więcej. Dzięki diecie i ćwiczeniom udało jej się zgubić zbędna kilogramy. Ostatnio Kotońska pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie klasyczną sklejką "przed i po". Po zdjęciach wyraźnie widać, jak bardzo schudła.

Rok 2017, wakacje w Sarbinowie. Przeglądam właśnie swój telefon i każde foto na siedząco, nie wiem, co ja myślałam, że na siedząco zasłonie te 106 kg? Wszystko wszędzie się lało. Haha... Podejście dobre, ale efekt żenujący - napisała.

 

W komentarzach z miejsca pojawiły się komplementy.

Brawo, jaki efekt.

Ale dałaś kopa motywacji.

Szacun - piszą zachwyceni fani.

Trzeba przyznać, że metamorfoza Agnieszki Kotońskiej jest bardzo imponująca. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" wygląda szczupło, a przede wszystkim zdrowo. Zapowiedziała jednak, że nie ma zamiaru zwalniać tempa i cały czas pracuje nad jeszcze lepszą formą na tegoroczne wakacje. Nie możemy doczekać się efektów końcowych!