"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę! Stylistka programu, Malwina Wędzikowska, zdradza konkretną datę

Malwina Wędzikowska zdradziła ostatnio, kiedy przerwany w marcu "Taniec z gwiazdami" wróci na antenę Polsatu. Widzowie będą zachwyceni.

Wiosenna edycja "Tańca z gwiazdami" została niespodziewanie zawieszona z powodu rozwijającego się koronawirusa. Choć Polsat zdecydował się na emisję drugiego odcinka bez udziału publiczności, trzeci już nie powstał. Władze stacji zapewniły, że jeśli uczestnicy zgodzą się na udział w show jesienią, program wróci w niezmienionym składzie. Czy w stu procentach tak się stanie, nie wiemy - ostatnio o kryzysie w związku poinformowali chociażby Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Wiemy jednak, kiedy dokładnie show powróci na antenę stacji. Wygadała się Malwina Wędzikowska.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o pierwszym występie w "Tańcu z Gwiazdami": "Zawsze coś!"

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę

Wędzikowska jest stylistką "Tańca z gwiazdami" od kilku dobrych lat. Z pewnością jest więc wtajemniczona w wiele szczegółów związanych z produkcją. Podczas izolacji często prowadziła internetowego live'a na stronie show. Podczas jednego z ostatnich wyznała, że widzowie będą mogli podziwiać zmagania gwiazd na parkiecie już w pierwszy piątek września.

4 września wraca na antenę "Taniec z gwiazdami" i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami - wyznała.

Informacja z pewnością ucieszy wiernych fanów show. W końcu widzowie byli bardzo zasmuceni, kiedy podczas drugiego odcinka na żywo Krzysztof Ibisz zakomunikował, że program zostaje wstrzymany. My jednak czekamy z niecierpliwością na potwierdzenia udziału gwiazd. Przypomnijmy, w 24. edycji "Tańca z gwiazdami" powinni wystąpić: Nicole Bogdanowicz, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Bogdan Kalus, Ania Karwan, Sylwia Lipka, Tomasz Oświeciński, Milena Rostkowska-Galant, Julia Wieniawa, Sylwester Wilk i Edyta Zając.

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Celebrytka zdradziła, dlaczego nie zgodzi się na udział w show

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.