"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza opowiada o relacji z Oliwią: Najlepsza synowa, jaką mogłam sobie wymarzyć

Mama Łukasza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła wyznać, jaką synową jest Oliwia. Nie szczędziła dziewczynie pochwał. Udostępniła też wiele wspólnych zdjęć.

Finałowy odcinek hitu TVN 7, "Ślubu od pierwszego wejrzenia", już za nami. Przypomnijmy, że Oliwia i Łukasz są jedną z dwóch par, które zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim. Co więcej, lada moment na świecie pojawi się ich dziecko. Małżonkowie spodziewają się syna. Tymczasem o swojej relacji z synową postanowiła opowiedzieć mama Łukasza. Udostępniła też wiele wspólnych zdjęć - wszystkie znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu..." wzięli drugi ślub.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza chwali Oliwię

Mama Łukasza zdecydowała się wyjawić, jaką synową jest Oliwia. Powiedzieć, że małżonka syna przypadła jej do gustu, to zdecydowanie za mało. Teściowa opisuje dziewczynę w samych superlatywach.

Taka jest moja relacja z Oliwią. Chciałabym Wam wszystkim opowiedzieć o Niej, ale nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystko, co wiem. Powiem więc, że to jest najlepsza synowa, jaką mogłam sobie wymarzyć. Wspaniała, mądra i zaradna dziewczyna z ogromnym poczuciem humoru. Jak pewnie niektórzy zauważyli, to poczucie humoru jest specyficzne, ale najważniejsze, że my i Łukasz je doskonale rozumiemy - napisała.
 

W osobnym poście mama Łukasza opowiedziała również, w jaki sposób wspólnie spędzali rodzinny czas. Bardzo miło wspomina te bogate we wrażenia chwile:

Jeszcze kilka kadrów ze wspólnie spędzonych chwil. To był naprawdę cudowny czas, beztroskich spotkań i wspólnych wojaży. Zaliczyliśmy biesiadę rodzinną, wyjazd nad morze, wyjazd do rodzinnego miasta Oliwii. Byłyśmy w teatrze, kinie, bywaliśmy w restauracjach, zaliczyłyśmy masaż i saunę, wspólne zakupy i imprezę w klubie. Teraz przyjdzie się ustatkować, bo maluch w drodze.
 

Obserwatorzy mamy Łukasza cieszą się z jej szczęścia i gratulują takiej wspaniałej synowej:

Piękna dziewczyna. A uśmiech jak z Hollywood. Gratuluję synowej, a Oliwii teściowej. Życzę im szczęścia i miłości. Pięknie o sobie i do siebie mówią.
Świetnie. Pani również jest wspaniałą kobietą. Miło patrzeć na takie rodzinne, ciepłe relacje. Wszystkiego dobrego dla Was!
Cudowne kobiety, cudowna Wasza relacja - czytamy w komentarzach.

Plotek również życzy wszystkiego dobrego zarówno małżonkom, jak i ich rodzinie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.