"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita zdradziła płeć dziecka Oliwii i Łukasza!

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem z uczestnikami programu. Podsumowała kolejną edycję eksperymentu społecznego.

Uczestnicy wszystkich edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są w stałym kontakcie. W mediach społecznościowych chwalą się wspólnymi zdjęciami. Z okazji zakończenia czwartej edycji do ich "ekipy" dołączyły kolejne osoby. Anita Szydłowska z trzeciej edycji zamieściła obszerny wpis po zakończeniu kolejnego sezonu. 

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita zdradziła płeć dziecka Oliwii i Łukasza

Osoby, które wzięły udział w eksperymencie społecznym, spotkały się w Krakowie, aby tam obejrzeć finałowy odcinek programu. Anita pochwaliła się wspólnym zdjęciem z całą paczką, a post opatrzyła bardzo refleksyjnym wpisem. 

Czwarta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyła się w telewizji, ale jest to dopiero pierwszy rozdział historii ich wspólnego życia, w którym będzie wiele niesamowitych chwil i wiele przeszkód. Sukces programu to nie tylko te pary, które zostały razem, ale też to jak inni uczestnicy wzmocnili samych siebie, jaką pewność siebie zdobyli i jak rozwinęli się w swoich pasjach i ile dowiedzieli się o sobie. Każdy z nich jest inny, ale te doświadczenia, którymi możemy się wymieniać, stworzyły prawdziwe i długotrwałe przyjaźnie - wiemy że możemy na nich liczyć - nie tylko, kiedy są blisko, ale też kiedy trzeba przejechać całą Polskę - napisała Anita.
 

Uczestniczka trzeciej edycji programu, w której poznała swojego męża Adriana, cieszy się, że do ich paczki dołączyli Agnieszka i Wojtek.  

Cieszymy się, że poznaliśmy Agnieszkę i Wojtka - oglądając ich, miałam wiele razy łzy wzruszenia w oczach, przypominałam sobie nasze początki... - wspominała.

W swoim wpisie Anita wspomniała o Joannie, która dzięki udziałowi w eksperymencie stała się silniejszą kobietą. W piątkowy wieczór na wspólnym oglądaniu finału zabrakło Oliwii i Łukasza, ponieważ kobieta jest w zaawansowanej ciąży. Małżonkowie do tej pory nie zdradzali płci dziecka w wywiadach, zrobiła to za nich... Anita. 

Wspaniale, że Asia stała się taką silną, a zarówno nadal wrażliwą osobą, a zabrakło z nami Oliwii jak i Łukasza - którym gratulujemy serdecznie maleństwa i mamy nadzieję, że niebawem chłopaki będą się bawić razem - napisała Anita.

Oliwia już trafiła do szpitala i niedługo okaże się, czy mama Jeżyka miała rację. Anita wkrótce urodzi córkę, więc może maleństwo Oliwii i Łukasza będzie bawiło się z pociechą Anity i Adriana. 

Więcej o: