"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka poleca książki, a stolik i podłoga zdradzają tajemnicę. "Takie same jak u Wojtka"

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" zbliża się ku końcowi. Zdjęcie opublikowane przez Agnieszkę wzbudziło ogromne zainteresowanie. Widzowie są zgodni, że para nadal jest razem - wystarczył im rzut oka na stolik i skrawek podłogi.

Agnieszka i Wojtek są jedną z par, która zdecydowała się na udział w projekcie społecznym i tym samym wystąpiła w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od samego początku świetnie się dogadują i wydaje się, jakby znali się od lat. Widzowie mają nadzieję, że do tej pory są razem - o co często pytają uczestników na ich profilach na Instagramie. Tym razem było podobnie. Po ostatnim zdjęciu, które zamieściła Agnieszka, pytań bez odpowiedzi powstało jeszcze więcej.

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Czy Agnieszka i Wojtek zostaną w małżeństwie?

Agnieszka, choć nie prowadzi aktywnie swojego profilu na Instagramie, tym razem postanowiła polecić swoim fanom książki, które pomagają jej zabić wolny czas i - jak sama mówi - odnaleźć siebie. Proponowanych przez nią pozycji książkowych było wiele, jednak mimo to internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Chodziło o scenerię, w której zdjęcie zostało wykonane. Fani dopatrzyli się, że jest to najpewniej mieszkanie Wojtka (często pokazywane w programie). Przemawiają za tym taki sam stolik i podłoga.

Oj, chyba ta sama podłoga, jak u Wojtka, więc teraz może u Was - napisała jedna z internautek.

Raczej wątpię, że ponad rok mieszkaliby w tym maleńkim mieszkaniu Wojtka, ale wszystko się okaże - dodała druga.

Niestety, dopóki trwa emisja programu, nie poznamy dalszych losów jego uczestników. Oni sami - nawet jeżeli chcą (przykład Wojtka) - nie mogą nic powiedzieć. Mamy jednak nadzieję, że ta para pójdzie w ślady Anity i Adriana, którzy znaleźli w programie szczęście i pozostają małżeństwem. Widzowie także mocno im kibicują.

Więcej o: