"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka opowiedziała o depresji. "Mnie też ten temat kiedyś dotknął"

Uczestniczka czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wypowiedziała się na temat depresji. Agnieszka Łyczakowska wyznała, że kiedyś miała styczność z tą chorobą.

Uczestnicy programów telewizyjnych zyskują sporą rozpoznawalność, którą różnie wykorzystują. Jedni starają się na tym zarobić, zaś inni uczynić coś dobrego. Głos w sprawie depresji postanowiła ostatnio zabrać uczestniczka czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradziła, że miała do czynienia z chorobą.

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek z mamą obgadali Agnieszkę. Uczestnik wprost powiedział, co myśli o swojej żonie

Zobacz wideo Julia Wieniawa szczerze o hejcie, depresji i samobójstwach

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka wypowiedziała się na temat depresji

Agnieszka na instagramowej relacji powiedziała, że ostatnio zwróciła się do niej pewna licealistka, która tworzy w swojej szkole projekt mający uświadamiać ludzi, czym jest depresja. Rozmowa z nastolatką zmusiła ją do refleksji na temat tej choroby. Stwierdziła, że temat jest trudny i w naszym kraju niechętnie mówimy o depresji. 

Uważam, że temat depresji jest jeszcze w naszym społeczeństwie tematem tabu. Ważne jest, abyśmy nie przechodzili obok tego tematu obojętnie i obok osób, które są dotknięte depresją - powiedziała Agnieszka Łyczakowska na instagramowej relacji.

Uczestniczka programu stwierdziła, że depresja może dotknąć każdego z nas. Wyznała, że również miała styczność z chorobą. Kobieta nie sprecyzowała, w jaki sposób dotknęła ją depresja.

Temat ten może dotknąć każdego z nas. Mnie też on kiedyś dotknął - wyznała.

Kobieta zaapelowała do internautów, aby byli bardziej współczujący. Powiedziała, że dzięki temu świat jest dużo lepszy. 

Dobrze by było, gdybyśmy byli bardziej wyrozumiali dla siebie i mieli więcej empatii dla ludzi wokół nas. To nie boli, a świat staje się lepszy - skwintowała uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zdecydowanie pochwalamy taką postawę!

Więcej o:
Komentarze (3)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka opowiedziała o depresji. "Mnie też ten temat kiedyś dotknął"
Zaloguj się
 • zawszedak111

  Oceniono 1 raz 1

  Pismaku DK, nie "skwintowała uczestniczka", tylko SKWITOWAŁA!!!!!!

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy 1

  wystarczy nie żyć w sztucznym świecie insta coś tam i zabrać się do uczciwej roboty....pajace internetowo telewizyjne...

 • i.will.be.gentle

  Oceniono 3 razy 1

  błagam Cie Agnieszko - idź do ortodonty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX