Aneta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Znamy płeć dziecka

Aneta z piątej edycji show "Rolnik szuka żony" w listopadzie 2019 roku wyszła za mąż. Teraz była uczestniczka programu jest w ciąży. W rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" zdradziła nawet, jakiej płci będzie jej pierwsza pociecha.

"Rolnik szuka żony" połączył kilka par. Niektórzy z uczestników show TVP nie tylko stanęli na ślubnym kobiercu, ale też doczekali się dzieci. Teraz do tego grona dołączyła Aneta Fojcik, którą widzowie pamiętają z piątej edycji formatu. Aneta pojawiła się w gospodarstwie Marka, ale ostatecznie znajomość z rolnikiem nie zaowocowała związkiem. Po emisji "Rolnik szuka żony" kobieta szybko jednak znalazła miłość, a w listopadzie 2019 roku wzięła ślub z Mateuszem, którego znała ze swojej rodzinnej miejscowości. Teraz szczęśliwi małżonkowie niebawem zostaną rodzicami. 

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Aneta z "Rolnik szuka żony" w ciąży

Aneta Fojcik uczestnika "Rolnik szuka żony" i jej mąż Mateusz Rosga udzielili wywiadu "Dziennikowi Zachodniemu". W rozmowie z portalem opowiedzieli, jak się poznali. Okazuje się, że drogi małżonków skrzyżowały się, nim Aneta trafiła do programu "Rolnik szuka żony". 

Przyjechał kiedyś razem z moim znajomym, razem mieli zrobić coś na dachu. Tak poznałam Mateusza - mówiła Aneta. 

Przyszła mama zdradziła też, jakiej płci będzie jej pierwsza latorośl. Okazuje się, że to chłopiec. 

Ale mąż powtarzał - co będzie, to będzie, najważniejsze by było zdrowe. Jakby była córeczka to też byłaby "córeczka tatusia". U nas same dziołchy, synka jeszcze nie było - opowiadała. 

Aneta nie dodała jednak, czy wybrała już z mężem imię dla dziecka. Przyznała jednak, że zdążyła kupić dla syna wyprawkę. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować przyszłym rodzicom i życzyć im zdrowia oraz spokoju.