Aneta z programu "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż! Decyzja Marka bardzo w tym pomogła

Aneta była jedną z kandydatek, które walczyły o serce Marka w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Była faworytką widzów, jednak Marek wybrał inaczej. Jego związek się rozpadł, zaś Aneta właśnie stanęła na ślubnym kobiercu.

Marek był jednym z najbardziej nieśmiałych uczestników programu "Rolnik szuka żony" w piątej edycji. Do swojego domu zaprosił trzy wybranki. Były nimi Joanna, Aleksandra i Aneta. Ta ostatnia właśnie wzięła ślub.

Aneta z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub

Widzowie byli pewni, że między Anetą i Markiem powstała nić porozumienia i z pewnością tworzyliby udaną parę. Jednak ku zaskoczeniu widzów, Marek postanowił wybrać Olę. Nie tylko fanów zszokował tym wyborem, ale też samą wybrankę. Związek nie przetrwał nawet tygodnia.

A co z Anetą?

Jak sama mówiła, 38-latka czekała, aż prawdziwa miłość zapuka do jej drzwi. I zapukała. 30 października tego roku Aneta powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu. Tym szczęściarzem został Mateusz Rosga. Jak podaje DziennikZachodni.pl, para znała się jeszcze przed programem, ale prawdziwe uczucie powstało, gdy Mateusz zobaczył Anetę w telewizji. Napisał do niej, a potem przyjechał remontować jej dach - i tak się zaczęło.

Huczne przyjęcie odbyło się w Lyskach. Panna młoda miała białą suknię, lekko rozszerzaną u dołu i delikatnie upiętego koka. Pan młody postawił na klasyczny garnitur z czerwoną muszką.

Życzymy im wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

BO

Poniżej możecie zobaczyć, które pary przetrwały po programie:

Zobacz wideo
Więcej o: