Dawid Woskanian wygrał ósmą edycję "Top Model". Kim jest zwycięzca show?

Ósmą edycję "Top Model" wygrał Dawid Woskanian. Od samego początku programu był jednym z faworytów. Kim jest zwycięzca "Top Model"?

Finał ósmej edycji "Top Model" za nami. W ostatecznym starciu zmierzyło się czworo uczestników, jednak decyzją publiczności i jurorów najlepszy okazał się Dawid Woskanian. Co o nim wiemy?

Kim jest Dawid Woskanian?

Dawid Woskanian jest uczestnikiem ósmej edycji programu „Top Model”. Ma zaledwie 20 lat. Pochodzi z Bielska-Białej, jednak na co dzień mieszka w małej miejscowości Kozy. Widzom programu dał się poznać już pierwszym odcinku z castingów. Czym się wyróżniał? Dawid Woskanian od 6. roku życia cierpi na zespół Tourette’a. Do programu zgłosił się, ponieważ od jakiegoś czasu zaczął się interesować modelingiem, a udział w telewizyjnym show z pewnością mógłby mu pomóc w znalezieniu pracy w zawodzie.

 

Moda nie jest jego jedyną pasją. W dzieciństwie zaszczepiono w nim miłość do sportu, która pielęgnuje do dziś. Od trzech lat trenuje street workout, a jego największym marzeniem jest zostać aktywnie pracującym modelem. Myślicie, że zwycięstwo w „Top Model” pomoże mu się odnaleźć na prawdziwym rynku?

Joanna Krupa nie mogła pojawić się w studio podczas finału, jednak zastąpiła ją Magda Mołek.

Zobacz wideo

RG