Finał "Top Model" za nami. Walka była zacięta, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Wiemy, kto wygrał

Finał ósmej edycji "Top Model" za nami. Walka pomiędzy uczestnikami była zacięta i do końca nie było wiadomo, kto zgarnie 100 tys. zł i tytuł zwycięzcy.

W finale ósmej edycji "Top Model" zaszły niemałe zmiany. Tym razem w odcinku na żywo pojawiło się aż czterech uczestników. Mniej więcej po połowie show z programem pożegnała się Sandra Dorsz. Co więcej jurorzy po raz pierwszy przyznawali punkty za poszczególne sesje, co miało również wpływ na oficjalny werdykt.

Dawid Woskanian wygrywa "Top Model"

Werdykt widzów i jurorów mógł być tylko jeden. 100 tys. zł i kontrakt z agencją modelingową trafił w ręce Dawida.Ten nie ukrywał swojego zaskoczenia. Pogratulowała mu sama Joanna Krupa, która połączyła się ze studiem prosto z Los Angeles. 

Historia Dawida od samego początku budziła w widzach spore emocje, ponieważ 20-latek od szóstego roku życia choruje na zespół Tourette'a. Mimo choroby świetnie radził sobie w programie, czego idealnym dowodem jest jego spektakularna wygrana. 

RG

Więcej o:
Komentarze (53)
"Top Model". Finał programu za nami. Wiemy, kto wygrał
Zaloguj się
 • Gość: normalna

  Oceniono 8 razy 8

  te wszystkie progamy nie sluza do szukania modei ,gotowania czy szukania gwiazd muzycznych ale do zarabiania na emocjach.To szoł dla prowadzacych i liczenie kasy dla stacji a uczestnicy są tylko pionkami...

 • Gość: Ewa

  Oceniono 7 razy 7

  Dawidowi życzę wszystkiego najlepszego ale to raczej pozostali finaliści zrobią bkariery. Byli przedstawiani tendencyjnie. Staszek i Sandra są piękni.Olga również i do tego z jakąś tajemnicą. Poradzą sobie.

 • tommms

  Oceniono 6 razy 6

  Najgorszy finał TM ever jeśli chodzi o realizację. Mołek jako prowadząca totalne nieporozumienie, ocenianie przez jurorów ustawione, nachalne reklamy na sesjach finałowych, które w tym roku były wybitnie słabe. Liczyłem na coś na pograniczu mody i sztuki a wyszło coś na pograniczu parodii mody, taniej reklamy i gotowego scenariusza, godnego koła fortuny. Trochę wstyd.

 • Gość: Aga

  Oceniono 11 razy 5

  Dobry,grzeczny chłopak ale coś nie czuje tej wygranej,byłam za Sandra super figura noi tą radość która u niej zawsze była ja to lubię.

 • Gość: Ana

  Oceniono 2 razy 2

  Nie chodzi kto fajny, kto bohaterki ale kto prawdziwy model. Modelka z opanowaniem emocji, z progresem to Olga!!!!! Sandra też super.

 • Gość: gosc 007

  0

  Karierę zrobi ta poseł na dziewczyna, ma ciekawa urodę.

 • Gość: abc

  0

  Czy ta stacja zrobi może następnym razem program w poszukiwaniu najładniejszego psa lub kota? Przecież to jest ustawka. Oglądamy montowany materiał od pierwszego odcinka...o tych którzy dojdą do finału dowiadujemy się najwięcej aby podkreślić niby dobry wybór jury...manipulacja jak ta lala...a kto wygra to już mało ważne...

 • Gość: grazyna

  0

  gratulacje Dawid

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX